Soutěž MissOK má své finalistky

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Soutěž MissOK má své finalistky

OLOMOUC 9. prosince – Před pár dny se uskutečnil casting soutěže MissOK. Porota stála před nelehkým úkolem – vybrat dvanáct finalistek. O výběr se postarala sedmičlenná porota v čele s Gabrielou Frankovou nebo třeba také J. K. Sanchezem, známým tanečníkem a choreografem. Ten se podílel například na choreografii Hlasu Československa nebo Miss ČR. 

Casting začal dle plánu v 8:30 a po úvodním představení organizátorů, partnerů, samotného konceptu soutěže MissOK a také porotců, došlo k úvodnímu představení dívek. Ty ve trojicích předstoupily před porotu a stručně se představily. Vzhledem k velké konkurenci pohledných dívek postoupily všechny do dalšího kola, tím byla promenáda v plavkách. Po této disciplíně se počet dívek zúžil zhruba na dvacítku a následoval rozhovor s porotou. Zde na dívky čekaly mnohdy záludné otázky a testovala se pohotovost dívek a jejich prezentační dovednosti. Mnohdy se dostalo také na otázky ze všeobecného přehledu. Dívky měly odpovědět, jak se jmenuje například hejtmana Olomouckého kraje, primátora Olomouce, nebo co říkají na pana prezidenta Miloše Zemana. Poslední částí výběru finalistek byla ukázka volných disciplín. Zde porota se zájmem shlédla zejména několik pěveckých a tanečních vystoupení, nechyběla také ukázka tai-chi, ale i mnohé další. 

Jsem opravdu mile potěšena. V Olomouckém kraji máme krásné, ale i milé a komunikativní slečny. Myslím, že ve finálové dvanáctce si najde každý tu svou favoritku. Přišlo tolik zajímavých dívek, že mě mrzí, že některé z dalších nemohly postoupit do finále“, hodnotí casting Gabriela Franková. 

Po skončení castingu se nafotily první fotografie finalistek. Holky se nyní mohou těšit na společné soustředění, které proběhne koncem února a poté samozřejmě i na finálový galavečer. 

Casting zhodnotila také jedna z finalistek Adéla Kinclová ze Zábřehu: „Casting byl úžasný. Byl dobře zorganizován a všichni se o nás starali. Všude vládla dobrá nálada. Porota byla milá a nemuseli jsme být nervózní. Konkurence byla opravdu velká, přišlo mnoho krásných holek.“ 

Finalistky MissOK:

1 – Anna Gottfriedová, Slovanské gymnázium Olomouc    

1 1_1

2 – Aneta Kňávová, Slovanské gymnázium Olomouc

2 2_1

3 – Barbora Janošťáková, Slovanské gymnázium Olomouc

3 3_1

4 – Michaela Přikrylová, Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9  

4 4_1  

5 – Nela Stehlíková, Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh

5 5_1

6 – Denisa Čechová, Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou

6 6_1

7 – Markéta Pospíšilová, Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov

7 7_1

8 – Nina Boichenko, Gymnázium Uničov,

8 8_1

9 – Adéla Kinclová, OA a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk

9 9_1

10 – Natálie Novosadová, Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9

10 10_1

11 – Kateřina Váhalová, Církevní gymnázium Německého řádu

11 11_1

12 – Denisa Jeslíková, Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9 

12 12_1

Největší zastoupení ve finále mají olomoucká gymnázia: „Čajkárna“ a „Slovan“. Obě po třech dívkách. Které z nich bude v pomyslném souboji úspěšnější, se dozvíme 21. března 2015.

Foto: archiv Miss OK

Redakce Bulvar24.cz

Share