Soutěž Dáma roku – finále se blíží a i Vy můžete určit svou Dámu roku

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Soutěž Dáma roku – finále se blíží a i Vy můžete určit svou Dámu roku

V první řadě položíme otázky Vám. Co je podle Vás Dáma?  

Žena, která zná perfektně etiketu?

Žena, která mluví výhradně spisovně?

Žena, která se umí dokonale ovládat a nevypadne z role?

Žena, která je hrdá, která i v největší finanční nouzi dokáže vypadat úchvatně ?

Žena, která se umí elegantně obléknut, je čerstvě učesána kadeřníkem a profesionálně decentně nalíčena vizážistou, na vysokých jehlových podpatcích?

Co je podle Nás Dáma? Respektive, co pod tímto slovíčkem hledáme?  

Ženu, která má nadhled a sebevědomí, určité charisma.
Může být klidná i temperamentní, může být distingovaná i razantní, může být nalíčená výrazně nebo naopak přírodně a má vybraný slovník. Hledáme cosi nepolapitelného, jednoduše KOUZLO OSOBNOSTI! Ženu, v jejíž společnosti je velmi příjemné pobývat a zároveň cítíte, že v této společnosti být chcete.

Dáma ze sebe nikdy nemá potřebu dělat někoho lepšího, než je, ba spíše naopak! Dáma = žena, která je seriózní, přirozená, spolehlivá, upřímná, která pomáhá a neubližuje, nepodráží, neintrikuje, nevykukuje z davu.

My hledáme ženu, která se dámou na základě spolupráce s námi stane!  Nehledáme modelku na pózování či přehlídku, nehledáme foto-modelku před fotoaparát ani nehledáme moderátorku před kameru.Nehledáme sobeckou ženu, která upřednostňuje svoje zájmy před ostatními.

My chceme, aby Naše finalistky ukázaly své já, sami sebe, projevily svoji osobitost, tu krásu, která je schovaná uvnitř.

Osloví „dáma“, je privilegium NE samozřejmost! DÁMOU v pravém slova smyslu SE TEPRVE STANE jedna z Našich finalistek!

Také jsme pro soutěž vymysleli jednu, řekněme zvláštní disciplínu: Co by si podle Vás oblékla pravá dáma? Róbu, plesové šaty, jednoduché koktejlky… Necháváme tuto odpověď na finalistkách.

Pro tuto akci jsme zvolily několik druhů vstupenek. Nabízíme základní vstupné za 290,- Kč, rozšířená vstupenka s možností usazení za 390,- Kč a VIP vstupenka s možností výběru drinku na místě za 490,- Kč.

Finálový večer soutěže Dáma roku 2019 proběhne dne 28.2.2019 v klubu Theatro, Křižíkova 10, Praha 8 – Karlín.

Velikou ctí nám je představit zatím střípky poroty, která se skládá z herecké legendy Marie Drahoukoupilové, první dámy českého modelingu Milady Karasové. Do poroty také zasedne zpěvačka Zuzana Stirská, herečka a moderátorka Lucy Junk, scénárista a dramaturg Miroslav Oupic a nedílnou součástí bude návrhářka Jiřina Tauchmanová či herečka a ředitelka Divadla Radka Brzobohatého Romana Goščíková. Celým večerem bude provázet moderátor Miroslav Šimůnek.

Finále je sice za dveřmi, ale i Vy si zatím můžete zvolit svojí Dámu roku ALL TV a to na webových stránkách https://www.damaroku.cz/finalistky

Tak co, která je Vaše favoritka?

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

01 Irena
01 Irena
02 Anuše
02 Anuše
03 Věra
03 Věra
04 Kateřina
04 Kateřina
05 Jarmila
05 Jarmila
06 Olga
06 Olga
07 Jana
07 Jana
08 Barbora
08 Barbora
09 Janka
09 Janka
10 Helena
10 Helena
11 Hana
11 Hana
12 Martina
12 Martina

Autor článku: ALL Television – StockholmDream Production, s.r.o.

Foto: image-club.cz

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share