Soňa Skoncová získává lukrativní pozici! Bude na Slovensku reprezentovat skupinu Premium Fashion Brands

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Soňa Skoncová získává lukrativní pozici! Bude na Slovensku reprezentovat skupinu Premium Fashion Brands

Jedna z nejpopulárnějších žen na Slovensku, Soňa Skoncová, uzavřela lukrativní smlouvu s česko-slovenskou skupinou Premium Fashion Brands.

Tu bude od února zastupovat na pozici Country managera pro Slovensko a nově tak prezentovat světové značky Armani Jeans, Trussardi Jeans nebo Weekend Max Mara a v České republice navíc i značku Hugo Boss, Geox a multibrand s luxusní obuví a doplňky Beltissimo.Skoncová bude mít na starosti marketing a business developement skupiny Premium Fashion Brands a jejích značek na slovenském trhu, event management a media relations, komunikace v online prostředí prostřednictvím sociálních sítí PFB a spolupráce s ambasadory značky.

Vicemiss z roku 2009 bude i nadále působit v TV JOJ jako moderátorka a tvář pořadu Topstar. Dále se bude věnovat i svým aktivitám v modelingu, ve kterém se pohybuje již od svých 15 let, a svému úspěšnému projektu I love Kuku.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Soňa Skoncová
Soňa SkoncováRedakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda-1024x317

Share