Šok, zklamání nebo velká radost?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Šok, zklamání nebo velká radost?

Finalistky České Miss prošly vlasovou proměnou. Deset dívek, které se 2. června utkají o titul Česká Miss 2018, prošlo v Misha hair studiu vlasovou proměnou. Pro některé to byla nečekaná změna, pro některé velký životní krok. Která z dívek našla odvahu ustřihnout si ofinu či nabarvit si vlasy na růžovou?


„Já beru ve svém životě jakoukoli změnu, takže jsem se moc těšila,“ přiznala Jana Šišková, která a vzpomínala na nejhorší zážitek s proměnou vlasů, a to, když si nechala ofinu nabarvit na modro. „To nevyšlo a vlasy se mi z modré zbarvily do zrzava. Nakonec jsem byla růžová, což už se mi docela líbilo,“ přiznala sympatická Jana, která prošla jednou z výraznějších proměn a ztmavení vlasů i ofina jí výrazně prospělo.

Soutěžící s nejkratšími vlasy, Amálie Sloupenská, naopak souhlasila s výraznou změnou barvy a nechala si svou blond barvu změnit do růžova. „Jsem nadšená,“ pochvalovala si.

Pro Anetu Mitušinovou byla v životě největší změna, když si v minulosti nechala ostříhat ofinu, což tentokrát neudělala. „Nerada své vlasy stříhám, ale nakonec jsem svolila a nechala jsem si vlasy ostříhat. Prý to není moc poznat, ale já mám pocit, že je mám o dvacet centimetrů kratší. Je to velká úleva a mě se to moc líbí,“ spokojeně přiznala Aneta, která by si prý nenechala nikdy své tmavé vlasy nabarvit na blond.

Zesvětlit si vlasy nechala Lea Šteflíčková. „Když mi na začátku řekli, že budu mít vlasy trochu světlejší, tak jsem se trochu bála, jak to bude vypadat, ale jsem spokojená. Myslím si, že i nová ofina je super,“ pochvalovala si radikálnější proměnu. Ta prý v mládí už experimentovala několikrát právě s ofinou, ovšem nikdy nebyla spokojená jako nyní. „Minulý rok jsem měla kvůli focení i barevnou hlavu, měla jsem zelené i červené melíry, pak ze mě byla blondýna,“ dodala.

Svou přírodní barvu má prý finalistka Nikola Bechyňová, která do radikální změny sice nešla, přesto si své vlasy nechala ostříhat. „Kadeřnice mi řekla, že by mé vlasy sice potřebovaly zkrátit ještě víc, ale vážně jsem ráda, že mi to nakonec neustřihla hodně. To samé i s barvou. Nedovedu si totiž představit, že by mě třeba obarvili na zrz,“ přiznala kráska, která zažila vlasový extrém ve třinácti, a to když měla blonďaté melíry.

Největší odvahu s novým účesem měla finalistka Lucie Korubová, která z dlouhých vlasů šla skoro na mikádo. „Mám smíšené pocity, ale jak se říká, změna je život. Přiznám, že jsem měla vlasy hodně zničené a spíš si na tu změnu musím zvyknout,“ řekla. 

Naopak nejmenší odvahu měla Nikola Hemzalová. „Sama si nedokážu představit sebe hnědovlasou nebo na černo, takže jsem ráda, že i kadeřnicím se líbilo, jaké mám své vlasy,“ uvedla.

Mariana Bečková komentuje svou vlasovou proměnu, která nebyla nijak dramatická, pouze se sjednotila barva na přírodnější blond a zkrátila délka: “Jsem moc ráda, že změna nebyla radikální. Nejdříve to vypadlo, že budu zrzka, tak jsem ráda, že nejsem a s výsledkem jsem moc spokojená.”

Za to finalistka Tereza Havlová prošla poměrně radikální změnou. Sjednocení barvy a výrazný střih, protože se musela odstranit poměrně výrazná část délky vzhledem k poškozeným koncům a rozsáhlé historii vlasů. „Takto velkou změnu jsem nečekala a zažila jsem opravdu šok. Už jsem ale párkrát uvažovala, že vlasy potřebuji zkrátit, jen jsem na změnu neměla odvahu, protože jsem si na délce svých vlasů dost zakládala. Jsem ráda, že díky České MISS tato změna proběhla, protože mi opravdu prospěla.”

Tereza Křivánková má úpravu menší, ale je taktéž nadšena. „Nikdy v životě jsem si nebarvila vlasy a dost často se mi posmívali, že mám barvu vlasů jako Kelly Family. Jsem ráda, že se to nyní díky proměně již nestane,” dodala.

Co radí dívkám kadeřnice Misha, která si proměny našich finalistek vzala na svá bedra?

“Trik na zdravé vlasy jsou u dívek, které dělají modeling, trošku složitější, protože do svých vlasů mají hodně zásahů. Samozřejmě, že čím víc budou používat slabší oxidační barvy nebo jemné zesvětlování, tím je to pro ně lepší. Pravidelné zastříhávání konečků je nutnost, pravidelná návštěva kadeřníka alespoň jednou za dva až tři měsíce na malé zastřihnutí a nějaké výživy a kůry jsou určitě doporučovány.”

Má Misha typ na vítězku, bude to bruneta nebo blondýna?

“Typ nemám, samozřejmě se mi někdo líbí víc a někdo míň, ale je to můj subjektivní pocit, všechny jsou krásné, neviděla jsem, co dělají víc nebo jak mluví, nedokáži říct, ale typů mám víc. Letošní finalistky jsou opravdu pěkné.”

Jakou barvu vlasů má kadeřnice Misha raději, ať už jde o přírodní nebo blond, brunetu?

“Já mám nejraději tmavovlásky, ale není to tím, že já sama jsem tmavovláska. Ony jsou nějakým způsobem prostě výraznější. Mám ráda i zrzky nebo blondýnky tehdy, pokud je to nějaká výraznější nebo oživená blond. Ale nejlépe z toho vždycky vychází ty tmavovlásky.”

Do vlasových proměn zasahoval i Roman Holárek z agentury Pure Model, který se s kadeřnicí Mishou domlouval, jak kterou finalistku v rámci vlasových úprav směřovat, aby jim proměna z modelingového úhlu pohledu co nejvíce prospěla a každé dívce maximálně seděla. Naopak Eva Čerešňáková přiznala, že do rozhodování o vlasových proměnách zasahovala minimálně a nechala je především na odbornících v oblasti modelingu a vlasové branže.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events
foto: Miss Events

foto: Miss Events

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share