ŠOK! Kateřina Brožová zaútočila na protekčního fracka Pavla Novotného

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

ŠOK! Kateřina Brožová zaútočila na protekčního fracka Pavla Novotného

Syn moderátora Petra Novotného, který je aktuálně v nemocnici po dalším kolapsu, Pavel, je novou tváří TV Barrandov, kde uvádí pořad Aféry. Nejen pro mnoho diváků, ale i pro některé osobnosti je jeho jméno před kamerou nepřijatelné. Třeba pro Kateřinu Brožovou.

Kateřina Brožová, herečka, zpěvačka a moderátorka, o ktré se ví, že jejím partnerem byl majitel televize a mediální magnát Jaromír Soukup, se ostře vyjádřila proti angažmá Novotného před kamerou.


„Zásadně se ohrazuji a distancuji od skutečnosti…, uvedení bulvární zrůdy P. Novotného jako moderátora na obrazovku TV Barrandov,” napsala na svém profilu na sociální síti Kateřina Brožové.

O té se nyní neví, zda je aktuálně partnerkou Jaromíra Soukupa, nebo už je v televizi jen jako jedna z osobností. Vzhledem k tomu, že si “dovolila” kritizovat rozhodnutí majitele televize, který mu pořad svěřil, není vyloučeno, že to může pro ni nepříjemné následky.

Brožová ale není jediná. V mediálním domě nikdo nechápe, proč právě Novotný, který stojí za řadou kauz a údajně i řadě lidem takzvaně mediálně ublížil, má nyní moderovat pořad, v němž se probírají aféry. Jde sice o “hrané scény”, ale na základě skutečných příběhů.

„Nikdo to tu nechápe, ale asi smyslem bylo zvednout sledovanost. Jenomže to jméno Pavla Novotného může stanici spíš ublížit. Pominu to, že on se ne vždy dobře o panu Soukupovi, paní Brožové vyjadřoval, nesnáší prezidenta Zemana, který je na TV Barrandov jako doma a kromě jiného se Novotný ne vždy zrovna lichotivě vyjadřoval i o samotné televizi,” tvrdí lidé z vnitřku stanice.

Zda nakonec skončí Kateřina Brožová nebo odejde protekční spratek Pavel Novotný, se poměrně brzy ukáže.
Fotogalerie:

Pavel Novotný je trnem v oku mnoha lidem i osobnostem nejenom na TV Barrandov!
Pavel Novotný je trnem v oku mnoha lidem i osobnostem nejenom na TV Barrandov!
Kateřina Brožová se proti Novotnému velmi tvrdě ohradila!
Kateřina Brožová se proti Novotnému velmi tvrdě ohradila!

 

Redakce Bulvar24.cz

foto: TV Barrandov

Linda

 

 

Share