ŠOK! Gott zase v nemocnici!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

ŠOK! Gott zase v nemocnici!

Uplynulo sotva pár měsíců a Karel Gott už je zase v nemocnici. Kvůli nemoci musel zrušit sobotní účast na plese Budějovického Budvaru. Co se tedy 78letému zpěvákovi stalo a jaký je nyní jeko aktuální zdravotní stav?

„Pan Gott musel bohužel zrušit vystoupení na plese v Českých Budějovicích. Je hospitalizován z důvodu chřipky,” uvedla mluvčí Karla Gotta Aneta Stolzová. 
 

Mistr měl v sobotu večer vystoupit na plese Budějovického Budvaru, ale kvůli vysokým horečkám byl na doporučení lékařů hospitalizován v pražské nemocnici, aby zde byl pod dohledem. Hlavně kvůli předchozímu prodělání rakoviny mízních uzlin a dalším potížím.

V předchozích týdnech se Zlatý slavík moc nešetřil. Za sebou má účast na několika plesech a dalších akcích, což mu muselo dát zabrat.

Před pár dny se zpěvák vrátil z několikadenního pobytu v Karlových Varech, ale ani ten mu nepomohl. Ba právě naopak, právě tam mohl chytit bacil chřipky. Všichni z jeho okolí i fanouškové doufají, že se Mistr dá brzo do pořádku.
 

Fotogalerie:

Karel Gott má za sebou poměrně hodně náročné pracovní období!
Karel Gott má za sebou poměrně hodně náročné pracovní období!
Karel Gott se v minulých týdnech zrovna moc nešetřil!
Karel Gott se v minulých týdnech zrovna moc nešetřil!

Redakce Bulvar24.cz

foto: Facebook, archiv 

Linda

Share