ŠOK! Gott ve výprodeji! FOTO jako důkaz!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

ŠOK! Gott ve výprodeji! FOTO jako důkaz!

foto: Facebook

Karel Gott toho z českých umělců dokázal asi nejvíce a je skutečnou hvězdou českého šoubyznysu. Vždy perfektně připravený, upravený a pověstný svou naprostou profesionalitou. Proto je s podivem, že Mistr jde do takových produktů, které jsou s ním spojené a občas se pak někde objeví v kolonce “výprodej”. Jako třeba v regálu supermarketu.

Mnozí, kteří procházeli kolem regálů v jednom z českých obchodních řetězců a spatřili šumivé víno od jednoho z výrobců, na kterém je otištěný obraz od Karla Gotta a s dodatkem “Na život”, jen nevěřícně kroutili hlavou.


„Hele, Jani, tady je Gott ve výprodeji, pojď sem. To musíš vidět,” hlásil na celé kolo muž středních let v obchodě, volajíc na manželku, kterou zajímala trička v akci.

Šumivé vino na 111, 70 Kč se tak zdá jako poměrně velká a zbytečná “degradace” skvělého zpěváka, který má 42 Zlatých a jednoho Platinového slavíka.

„Rozhodně se to k němu nehodí a divím se panu Gottovi, že souhlasí s tím, aby byl on nebo jeho jméno na ložním povlečení, na víně nebo na něčem dalším. Tohle je vážně dost nelichotivé, zvlášť, když to jde pak do výprodeje,” dodala pro bulvar24.cz jedna z fanynek Mistra paní Gábina z Prahy.Fotogalerie:

foto: Bulvar24.cz - Láhve šumivého vína se jménem Karla Gotta ve výprodeji!
foto: Bulvar24.cz – Láhve šumivého vína se jménem Karla Gotta ve výprodeji!
foto: Bulvar24.cz - Láhve s Gottovým obrazem mezi dalším sortimentem v regále.
foto: Bulvar24.cz  Láhve s Gottovým obrazem mezi dalším sortimentem v regále.


Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share