Šok! David Kraus má již 10 let přítele!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Šok! David Kraus má již 10 let přítele!

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. David Kraus už dlouhá léta úspěšně tají před širokou veřejností, že není sám a každý večer po jeho boku ulehá přítel Hugo. Nevodí ho do společnosti, proto bylo tak těžké je odhalit, ale podařilo se a konečně se nemusí schovávat. 

Pokud jste hodně překvapeni, můžete si oddychnout. David je samozřejmě stále šťastný se svoji přítelkyní a my už vás nebudeme dále napínat. Hugo je totiž Davidův pes – Bostonský teriér. Je mu již 10 let a jsou nerozlučná dvojka. David je skvělý páníček. Snaží se pochopitelně Hugovi dát tu nejlepší péči, asi jako každý pejskař, a tak mu dopřává kvalitní granule i pamlsky a na zimu teplé oblečení. „Dřív jsem byl striktně proti oblékání psů, ale tyhle rasy jsou už tak vyšlechtěné, že by bez bundy nachladl a měl by zdravotní problémy. Proto jsem změnil názor,“ řekl vážně David Kraus.

Dnes se sešli s Míšou Doubravovou-Tomešovou a jejími dvěma psy na zkoušku kostýmů kvůli akci Psí den s Prahou 13 v Centrálním parku Lužiny, která se uskuteční 3. září. „Mimi, moje Jack Russell teriérka, je rozená modelka, podívejte, jak jí ten obleček sluší,“ rozplývala se Míša Doubravová-Tomešová. Vyzkoušela na ní ještě psí botičky, ale ty se Mimi vůbec nelíbily a snažila si je sundat. David neodolal a vyzkoušel na Hugovi také několik oblečků. „Nejvíc mu sluší tenhle s kapucí a velkýma očima,“ zahlásil, když mu nasadil kostým pohádkové postavičky Stitch. Pejsci Míši Doubravové-Tomešové si ještě vyzkoušeli hlavolamy a na to konto se nám Míša pochlubila: „Akord je poměrně plachý pes, ale Mimi je všude plno, i přes to, že je takhle malinká. Na Psím dni chceme vyzkoušet i skok do výšky, tak snad se nám povede to vyhrát, protože bychom se tak zapsaly do České knihy rekordů ve skoku do výšky,“ těší se na výkony Míša Doubravová-Tomešová.


David má právě na začátek září již potvrzené natáčení a nemůže se proto na Psí den dostavit „Mrzí mě to, protože to bude skvělá akce, kde se snoubí pomoc útulkům se soutěžemi a celkově velmi nabitým programem plným zábavy. To se moc nevidí. Hlavně je to jedna z mála akcí, na kterou prostě svého psa přivést musíte,“ začal se usmívat David a dodává, „situace v útulcích je krizová, což si moc lidí neuvědomuje. Existuje spousta programů, jak jim pomoci, třeba i jinou cestou než finanční odměnou. Já jsem například chodil pomáhat venčit. To je skvělé.“ 

Majitelka firmy Rebeldog, kam celebrity dnes zamířili, Daniela Duchková, komentovala přípravy na akci takto: „Moc se na akci těšíme a velmi intenzivně připravujeme. Máme vybrané nejrůznější doplňky, oblečky a spoustu hraček speciálně na tuto akci. Celý náš tým se moc těší, protože pejsci jsou naše srdeční záležitost. Jako partner akce máme velkou zodpovědnost, ale věřím, že vše zvládneme bez problému.“

Spousta VIP osobností se přijde třetího září nejen pobavit a předvést na módní přehlídce co jejich pejsci umí a jak jim oblečky sluší, ale také podpoří psí útulky, nejen svou přítomností, ale i dárky. Co útulky potřebují, si našli na webu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

psi den
psi den
Míša, David a majitelka prodejny Daniela Duchková
Míša, David a majitelka prodejny Daniela Duchková
1David Kraus a Hugo
1David Kraus a Hugo
Míša Mimi policajtka
Míša Mimi policajtka
David a Michaela
David a Michaela
Mimi policajtka
Mimi policajtka
Hugo se rád chová
Hugo se rád chová


 


Lékařská pohotovost
Lékařská pohotovost
psi den s Prahou
psi den s Prahou
co to se mnou děláte
co to se mnou děláte
Čenda musí zkusit všechno
Čenda musí zkusit všechno
Hugo půjde na plavání
Hugo půjde na plavání
Kovboj Čenda
Kovboj Čenda
Michaela Tomešová Doubravová
Michaela Tomešová Doubravová
1Mimi a Akord vítězí nad hlavolamem
1Mimi a Akord vítězí nad hlavolamem
Míša a Mimi
Míša a Mimi
Míša zkouší botičky
Míša zkouší botičky
namlouvání
namlouvání


 


Foto: www.psiden.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share