Slavnostní křest DVD filmu Šťastná

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Slavnostní křest DVD filmu Šťastná

Celovečerní film Šťastná režisérky Evy Toulové se dočkal DVD verze. Slavnostní křest DVD proběhl tuto sobotu v pražském klubu JOE.  Mezi křtiteli nechyběly známé tváře jako Míša Nosková, Hanka Křížková, Petr Batěk nebo Jaro Smejkal. 

Romantický film ze zákulisí světa showbyznysu pojednává o mladých studentkách herectví. Hlavní hrdinka Viktorie Šťastná  odjíždí studovat do Prahy hereckou akademii. Záhy však zjišťuje, že se její původní ideály nesetkávají s realitou. Dostává se do party protřelých studentek, které pojímají hereckou kariéru zcela osobitým způsobem. Do hlavních rolí filmu režisérka obsadila Andreu Daňkovou a Davida Krause, které ve vedlejších rolích doplňujeAneta Krejčíková, Marie Kružíková, Dana Morávková, Jan Hrušínský a Ljuba Krbová. 

Zdroj: Youtube, Totalfilm.cz

Slavnostním večerem křtu DVD provedla hosty mladá a talentovaná herečka Anna Beránková, nositelka ceny studentské Thálie za rok 2014. Hosté měli možnost získat originální fotografii jedné z hlavních představitelek filmu – Marie Kružíkové, kterou v rámci fotografického cyklu První republika nafotil, a na slavnostní křest věnoval, fotograf Angelo Purget. 

Do kin film vstoupil 18. prosince, kdy byl uveden v kinech po celé republice. Pro mladou režisérku, která absolvovala FAMU u Věry Chytilové, byl film jejím debutem. „Natočit debut je vždycky těžké. Měla jsem ale kolem sebe spoustu báječných talentovaných lidí, díky nimž bylo plánování, natáčení a dokončování filmu velkým zážitkem a dobrodružstvím.“ dodává Eva Toulová.

IMG_4876
foto: Petr Mráček
Nosková, Smejkal
foto: Petr Mráček
Smejkal, Křížková, Batek Beránková
foto: Petr Mráček
smejkal, krizkova, batek berankova
foto: Petr Mráček
toulová   veronika petrova
foto: Petr Mráček
toulova jaro smejkal
foto: Petr Mráček
toulova, havlovic, berankova
foto: Petr Mráček

Profilové foto: Petr Mráček

Redakce Bulvar24.cz

Share