Slavná zpěvačka si nechala naklonovat psa!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Slavná zpěvačka si nechala naklonovat psa!

Nejen ovci, ale už i psa lze naklonovat. Přesně to prý udělala světoznámá zpěvačka Barbra Streisand. Umělkyně se jen těžko srovnávala s tím, že přišla o svoji čtrnáctiletou fenku Samanthu, proto investovala obrovskou částku, aby jí vědci pořídili její dokonalou kopii. 

Nebyla by to Barbra, aby zůstala jen u jednoho kusu. „Nechala odebrat kmenové buňky ze Samanthy a po její smrti z ní v laboratoři vytvořili dva klony,” uvedla zahraniční média.
Zpěvačka si zamilovala madagaskarské psí plemeno Coton du Tulear, pro které je typická bílá srst, malý vzrůst a přátelská povaha. Zpěvačka zkrátka nechce přijít o to, na co je zvyklá.

Streisand se nyní pochlubila fenkami Miss Violet a Miss Scarlett, které jsou genetickými klony Samanthy. Ta skonala minulý rok v květnu. Před smrtí feny molekulární biologové odebrali kmenové buňky z úst a žaludku na klonování.

„Mají odlišné osobnosti. Čekám, až budou starší, abych mohla posoudit, zda mají Samanthiny hnědé oči a její vážnost,“ svěřila Barbra Streisandová.

Fenky jsou si vizuálně tak podobné, že jediným rozlišovacím znakem jsou oblečky, do nichž je zpěvačka navléká. Jednu do fialového, proto se jmenuje Miss Violet, Miss Scarlett pak obléká do červené.

Barbra Streisand se proslavila i v Česku a nejen kvůli svým písním a filmům které známe. Ale v 80. letech minulého století natáčela v tehdejším Československu svůj film Yentl. Natáčelo se v Žatci, ale ůvodně to mělo být v Táboře, který kdysi s tehdy asistentem režie Zdeňkem Troškou procházela, aniž by si jí někdo všiml. „Tehdy to byly zdevastované, oprýskané uličky Starého města v Táboře. Barbra byla unešená architekturou, ale pak si jakožto producentka vybrala Žatec. Tam jsem jí tajně nosil žloutkové věnečky a ona vždy vylízala jen te krém,” vzpomíná často na spolupráci s hvězdou dnes velmi úspěšný režisér Zdeněk Troška. 
Fotogalerie:

Barbra Streisand je celoživotní milovnice psů!
Barbra Streisand je celoživotní milovnice psů!
Barbra je dáma každým coulem!
Barbra je dáma každým coulem!

Streis 4

Streisand si umí užívat života!
Streisand si umí užívat života!

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: archiv 

Linda

 

Share