Skvělý úspěch Muže roku 2018 Kmoníčka na světové soutěži Mister International: Česko má nejkrásnějšího muže Evropy!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Skvělý úspěch Muže roku 2018 Kmoníčka na světové soutěži Mister International: Česko má nejkrásnějšího muže Evropy!

Vítěz jediné české soutěže mužské krásy Muž roku 2018 Jiří Kmoníček při své přípravě na světovou soutěž Mister International netušil, že se bude na dalekých Filipínách tak líbit. Doháněl fyzičku, sháněl národní kroj, ladil angličtinu a za povinnostmi Muže roku 2018 jezdil ve své hlavní výhře – luxusní Toyotě od Autostylu Trutnov. 
 

Jiří je z výsledku nadšený, urostlý fešák nečekal takhle dobré postavení „Bojoval jsem ze všech sil. Konkurence byla veliká, jsem velmi šťastný, unavený, ale spokojený, dal jsem do toho maximum.“ dodal po svém vítězství.

A pak to přišlo! Od finálového dne (24. února 2019) je Jirka nejkrásnějším Evropanem a čtvrtým nejkrásnějším mužem světa. Z 39 účastníků ho trumfl pouze vítěz soutěže z Vietnamu a na dalších místech borec z Hong Kongu a Venezuely.

Prezident soutěže David Novotný má z umístění Jirky Kmoníčka v soutěži Mister International velkou radost. Vždyť jeho soutěž mužské krásy je v Čechách naprosto jedinečná. Už 19 let posílá David Novotný své zástupce na světové soutěže, kde jsou úspěšní.

„Je to krásný dárek k jubilejnímu 20. ročníku Muže roku. Mít nejkrásnějšího muže v Evropě a čtvrtého na světě, tím se nemůže hned tak někdo pochlubit. A už vybíráme mezi českými muži další, kteří se budou bojovat o titul Muž roku 2019 a účast na soutěžích krásy ve světě. Vybraná dvanáctka finalistů pojede v květnu na týdenní soustředění do Tuniska a finále se potom bude konat v srpnu v Náchodě. Kdo chce toto zažít, má poslední možnost se přihlásit do castingu, který se koná 6. dubna.“

Poslední casting soutěže Muž roku se koná 6. dubna v prostorách Agentury CAST ME. Přihlášky zájemci najdou také na webu: www.muzroku.cz.
 

 

Fotogalerie:

Jiří Kmoníček ve světě zabodoval!
Jiří Kmoníček ve světě zabodoval!
Kmoníček se stal i nejkrásnějším mužem Evropy!
Kmoníček se stal i nejkrásnějším mužem Evropy!
Jiří Kmoníček zaujal svým charisma i výškou!
Jiří Kmoníček zaujal svým charisma i výškou!

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: muzroku.cz

 

 

Linda-1024x317

Share