Skupina Nova chystá speciální pořady k Wimbledonu

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Skupina Nova chystá speciální pořady k Wimbledonu

Nejprestižnější tenisový turnaj na světě si zaslouží mimořádnou pozornost, a tu mu dopřejí stanice skupiny NOVA. Kromě přímých přenosů na NOVA Sport 1 a 2 bude další 4 kurty monitorovat videoportál VOYO. FANDA nabídne denně desetiminutový zbrusu nový pořad „Kraťasy Martina Čermáka“ a novinky ze zelených trávníků zprostředkuje také „Wimbledonský servis“ ve Snídani s Novou. Skupina Nova zařazuje i speciální wimbledonskou kampaň s podtitulem „Dovolte si snít“.

Obě sportovní stanice NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 budou nepřetržitě sledovat dění na dvou kurtech, každý hrací den od 12:30. Díky videoportálu VOYO, který bude monitorovat další čtyři kurty bez komentáře, tak bude k vidění až šest kurtů najednou. Milovníci tenisu nepřijdou o žádné důležité okamžiky z nejprestižnějšího tenisového turnaje světa.

“Wimbledon je král mezi turnaji, proto k němu přistupujeme s mimořádným důrazem. Wimbledon bude velkým tématem pro zpravodajství TV NOVA, Snídani s Novou, objeví se i na Fandovi a největší podíl budou mít samozřejmě živé přenosy na NOVA Sport 1 i 2,” doplňuje vedoucí sportovního programu skupiny Nova Dušan Mendel.


Skupina Nova nabídne kromě přímých přenosů pestrý doprovodný program. Každý den od 23:10 odvysílají obě stanice NOVA Sport 1 a 2 padesátiminutový sestřih toho nejzajímavějšího z daného hracího dne. Originální pořad „Wimbledonský servis“ bude zařazen na TV Nova každý všední den od 7:45 ve Snídani s Novou. V jedinečném studiu budou dění hodnotit zajímaví hosté, kteří rozeberou to nejzásadnější z minulých i nadcházejících dní. FANDA divákům nabídne desetiminutový pořad „Kraťasy Martina Čermáka“, ve kterém bude denně od 22:50 k vidění sestřih těch nejdůležitějších událostí, výsledků a reportáží přímo z Londýna.

„Wimbledon je pro televizi Nova a její sportovní stanice Nova Sport 1 a 2 mimořádnou sportovní událostí a jednou z programových priorit letošního léta. Dva týdny před začátkem hlavního turnaje chceme naše diváky a fanoušky špičkového tenisu naladit naší kampaní s podtitulem „Dovolte si snít“. Série osmi obrazově rozmanitých spotů, která nás bude provázet celým turnajem, nabízí našim divákům události, které by se mohly stát. Můžou o nich snít spolu s námi a své sny naplnit zážitky ze sledování přímých přenosů a speciálního sportovního zpravodajství, kde chceme nabídnout i nové prvky informační grafiky, jingly a znělky. Prostě žijeme Wimbledonem a samozřejmě budeme nejvíc fandit našim českým a slovenským tenistům,“ řekl kreativní ředitel skupiny Nova Alan Záruba. 

Nejlepší hráčky a hráči budou od pondělí 27. června bojovat o titul z nejstaršího Grand Slamu světa. Díky stanicím NOVA Sport 1 a 2 a videoportálu VOYO mohou být všichni fanoušci tenisu při tom!
Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, TV Nova

Zdroj: Youtube, TV NovaZdroj / foto: TV Nova

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share