Skupina Nova a nadace Leontinka přináší nevidomým „Světlo do života“

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Skupina Nova a nadace Leontinka přináší nevidomým „Světlo do života“

Televize Nova představila novou charitativní spolupráci s Nadací Leontinka na pomoc nevidomým. Dne 1. června TV Nova poprvé uvedla spot, který bude vysílat v průběhu června až do konce července. Ke spolupráci byly osloveny osobnosti televize, a to moderátoři Renáta Czadernová, Petr Suchoň a dvojice ze Snídaně s Novou Zorka Hejdová a Míra Hejda. Spot nazvaný „Světlo do života“ má motivovat diváky, aby se stali pravidelnými dárci Nadace Leontinka.

Nova pokračuje v sérii autentických charitativních spotů, kde vystupují reální příjemci pomoci. Ve spotu účinkují sourozenci Sebastian a jeho 6 letá sestra Adélka, která je prakticky nevidomá. „Rodině Maškových pomáháme již dlouhodobě a Adélce prostřednictvím střediska rané péče. Adélce pomáhají od 11. dne jejího života, což výrazně napomohlo rozvoji zbytku zrakových dovedností Adélky,“ uvádí Barbara Hucková, výkonná ředitelka Leontinky. „Věřím, že se nám podařilo zachytit nejen blízky vztah sourozenců, ale i potřebu pomoci mezi lidmi. A proto diváky zaujme a přispějí pravidelnou finanční částkou pro Leontinku,“ dodává Tomáš Belko, kreativní ředitel agentury Ogilvy & Mather, která vytvořila spot ve spolupráci s kreativním oddělením televize. Režie spotu se ujal autor reklam světových značek Sam Tootal z Velké Británie pod českou produkční společnosti Savage.


„S rodinou jsme se nedávno potkali na běžeckých závodech, kde Adélka poprvé absolvovala 1 km trasu. Když běžela v davu dětí, nikdo z nás neviděl její hendikep, ale její sílu a odhodlanost dosáhnout cíle,“ dodává Barbara Hucková.

Spotovou kampaň doplní redakce zpravodajských a publicistických pořadů, ve kterých se veřejnost dozví, komu konkrétně Leontinka finančně přispívá, a na jakých projektech pracuje. „Aktivity Leontinky sledujeme již několik let prostřednictvím běžeckých závodů Runtour, kterých je TV Nova hlavním mediálním partnerem. A proto jsme se rozhodli jí pomoct najít dlouhodobé přispěvatele z řad našich diváků,“ sděluje Anna Suchá, vedoucí oddělení PR a komunikace skupiny Nova.

„Na ulici, v metru, či v tramvaji se s nevidomými lidmi potkáváme poměrně často. Nejsem si jistá, zda mám pomoct, nebo nemusím udělat nic. Pravdou je, že nevidomí potřebují naši pomoc jinak. Je to například příspěvek na asistenčního pejska, nebo pomůcky pro děti, které se učí žít ve tmě. Stačí se jen dozvědět víc.  Přineste světlo do života i vy,“ odůvodňuje svou účast na spolupráci moderátorka Renáta Czadernová.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, TV Nova

Fotogalerie:

Nadace Leontinka
Nadace Leontinka
Nadace Leontinka
Nadace Leontinka
Nadace Leontinka
Nadace Leontinka
Nadace Leontinka
Nadace Leontinka


 Foto: TV Nova

Profilové foto: Adélka

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share