Skupina Maxíci a Daniel Nekonečný pokřtili Prázdninové reggae

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Skupina Maxíci a Daniel Nekonečný pokřtili Prázdninové reggae

Pestrobarevné kostýmy, zlaté vystřelovací konfety, mini ohňostroj a především pozitivně laděné písně nedávno zaplavily pražský klub Golden WingZ. Konala se tam totiž Podzimní párty ALL TV, jejímiž hlavními hvězdami byl král Slunce a rozkoší, zpěvák Daniel Nekonečný a tříčlenná skupina Maxíci v čele s Pavlem Kyklopem Vohnoutem, bývalým lídrem kdysi populární skupiny Maxim Turbulenc.

Maxíci, kteří mají v repertoáru značně chytlavé – původní i převzaté – písně, před časem vyzvali „specialistu na léčivé afrodiziakální umění“ Daniela Nekonečného, aby s nimi nazpíval veselou a doslova a do písmene nakažlivou píseň Prázdninové reggae. Ta se vydařila, a tak k ní chlapci natočili i videoklip, v němž se to hemží bláznivými scénkami, exotikou i sexy tanečnicemi. A právě toto veselé a optimistické dílko pokřtili v klubu Golden WingZ.

Výsledek nadchnul nejen návštěvníky párty, ale také kmotry videoklipu. Těmi se stali italský zpěvák a otec nedávno narozeného syna Sebastiana Davide Mattioli, atraktivní spisovatelka Tereza Čiháková a moderátor a spisovatel Richard Sacher, který celý večer uváděl. Protagonisty večera přišli podpořit rovněž herec Ivan Vyskočil s přítelkyní Romanou a interpret písní Freddieho Mercuryho Peter Paul Pačut.


Největší pozornost na sebe samozřejmě strhnul Daniel Nekonečný, k čemuž mu – kromě excentrického mluveného projevu – dopomohly již zmíněné konfety a ohňové fontány v kombinaci se zlatým kostýmem a třpytivým líčením. O moc pozadu ovšem nezůstali ani Maxíci, kteří taktéž vsadili na barevně výrazné oblečení a nejrůznější doplňky. Jejich hudební vystoupení pak roztančilo a roztleskalo většinu přítomných dam i mužů!

Na své si přišli rovněž milovníci ženské krásy a ručně vyráběných šperků. Skvostné výtvory známé pražské výtvarnice Alexandry Hejlové totiž předvedlo několik modelek v čele se zpěvačkou, modelkou a moderátorkou Lucy Lunk, která je zároveň hlavní tváří internetové televize ALL Television, jež tento vydařený, charitativně laděný večírek uspořádala.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Veselý videoklip k písni Prázdninové reggae:

Fotogalerie:

Dan Nekonečný a Petr Panocha
Dan Nekonečný a Petr Panocha

daniel-nekonecny-maxici-ivan-vyskocil-a-kmotri-klipu

Daniel Nekonečný
Daniel Nekonečný
Davide Mattioli, spisovatelka Tereza Čiháková a moderátor Richard Sacher
Davide Mattioli, spisovatelka Tereza Čiháková a moderátor Richard Sacher
Křest klipu Prázdninové reggae
Křest klipu Prázdninové reggae
Lucy Junk, Romana Fenclová, Daniel Nekonečný a Ivan Vyskočil
Lucy Junk, Romana Fenclová, Daniel Nekonečný a Ivan Vyskočil
Maxíci
Maxíci
Pavel Kyklop Vohnout
Pavel Kyklop Vohnout


 


Autor článku: Jakub Schulz,

Foto: ALL TV

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share