Skupina EMTC zaměřující se i na vzdělávání dětí získala strategického partnera.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Skupina EMTC zaměřující se i na vzdělávání dětí získala strategického partnera.

Skupinou EMTC dlouhodobě budovaný unikátní projekt předškolního vzdělávání dětí prostřednictvím moderních technologií se posunul významným způsobem kupředu. Stalo se tak díky další akvizici investiční skupiny.
 

Globální správcovská a poradenská společnost IPM se sídlem v Londýně a Bratislavě a s pobočkami v Jižní Koreji, USA, Nizozemí a Turecku, realizovala další ze svých kroků v oblasti inovativních technologií v rámci své venture capital strategie IPM Growth. 

IPM v minulosti investovala do více středoevropských společností, jako například AeroMobil, GA Drilling, či Tachyum. Vstup do společnosti Lipa Learning, jejíž tržní hodnota se odhaduje na 40 milionů eur, je v pořadí již sedmou investicí v rámci této strategie. 

„Jsme rádi, že IPM vstoupilo na český trh právě investicí do spoločnosti Lipa Learning. Našim cílem je podporovat regionální společnosti s unikátními technologiemi a globálním potenciálem. Lipa Learning, se svou radikální změnou technologie ve vzdělávání  k nim bezpochybně patří“ uvedl výkonný partner IPM Marián Boček, 

Do společnosti Lipa Learning s.r.o., jejímž majoritním společníkem je společnost EMTC – Czech a.s., vstoupila společnost InfraPartners Management LLP („IPM“)

Skupina EMTC majoritně vlastněná Tomášem Bártou, která doposud k financování projektů využívala kromě vlastních zdrojů též emise korporátních dluhopisů, tím získala silného celosvětového partnera jak pro další rozvoj projektu, tak pro jeho uvádění na trhy napříč celým světem, a současně pro potenciální získávání dalších investorů a partnerů. 

„Ve spojení s IPM vidíme silného partnera, který si bere za úkol budování povědomí o společnosti Lipa Learning zejména mezi americkými, britskými a korejskými investičními společnostmi, zatímco na nás zůstává budování produktu jako takového a jeho následná distribuce mezi rodiče a děti z celého světa. Spojenectví vnímáme jednak jako potvrzení, že jdeme správnou cestou, ale zároveň jako závazek do budoucna k naplnění potenciálu našeho produktu. V této souvislosti musím poděkovat všem investorům skupiny EMTC, kteří si koupili naše korporátní dluhopisy, čímž jednak významně pomohli v budování celosvětově prospěšného projektu pro ty nejmenší z nás, aplikace Lipa Land, a zároveň přispěli ke vzniku partnerství s IPM,“ doplnil Tomáš Bárta, předseda představenstva EMTC – Czech a.s.

Pro představu Lipa Learnig s.r.o. se zabývá jak unikátními hravými aplikaci pro rozvoj dětí od 3 do 6 let, která spojuje digitální a reálný svět v jedno úžasné dobrodružství, tak také kreativními návody na tvoření, pokusy a hádanky pro celou rodinu. A v neposlední řadět tvorbou podmanivých příběhů a audioknížek pro společné chvíle plné kouzel.

Společnost Lipa Learning s.r.o. se svým projektem Lipa Land /www.lipaland.cz / také pomáhá a stěžejním mottem charitativní složky projektu je “Vzdělání nemá být výsada, ale právo”
.

Fotogalerie:

Lipa Learning je jeden ze stěžejních projektů skupiny EMTC, který se věnuje vzdělávání a rozvoji dětí.
Lipa Learning je jeden ze stěžejních projektů skupiny EMTC, který se věnuje vzdělávání a rozvoji dětí.

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: EMTC.cz

Share