ShopRoku 2015 – Krainová bez podprsenky, Verešová s hlubokým výstřihem, Čerešňáková předvedla nejdražší šperky

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

ShopRoku 2015 – Krainová bez podprsenky, Verešová s hlubokým výstřihem, Čerešňáková předvedla nejdražší šperky

Včera večer se v pražském Foru Karlín konal sedmý ročník Shoproku 2015, na kterém nechyběly známé tváře českého showbyznysu.

Slavnostní galavečer, kdy Heureka vyhlásila ty nejkvalitnější e-shopy za uplynulý rok, se neslo ve hvězdném duchu. Tématikou večera byla galaxie. Hvězdy jste tak mohli zahlédnout nejen na červeném koberci. Simona Krainová, Andrea Verešová, Emma Smetana, Veronika Kašáková a Eva Čerešňáková oblékly krásné dlouhé večerní róby a vypadaly jako bohyně.

Topmodelka Simona Krainová předvedla na svém dokonalém těle šaty návrhářky Ivany Mentlové. Jak jí to slušelo bez podprsenky si můžete prohlédnout ve fotogalerii. „Na internetu nakupuji ráda a pravidelně, například doplňky stravy, které mám dlouhodobě vyzkoušené, Rejuvu a další vychytávky. Můj manžel zase nakupuje elektroniku, to jde trochu mimo mě.“, směje se Simona. „ Naposledy jsem objednala svým synům stejné svetry s indiánem, je to teď jejich největší hit.“, svěřila se Simona, která nakupuje na internetu i svým dětem.

„Nakupování přes internet je pro mě velmi praktické. Nedávno jsem takhle vybrala synovi dárek i narozeninovou výzdobu. Vše z pohodlí domova.“, říká Andrea Verešová, která vzhledem ke své vytíženosti nejednou ocenila možnost snadného objednání zboží přes internet. Andrea si vybrala smaragdové šaty z atelieru Poner. Andrea Verešová si potrpí na luxus. Její šaty i šperky společně s Evou Čerešňákovou patřily k nejdražším, které v ten večer zdobily sál. „Stala jsem se nově prezidentkou československé miss, tak mi pracovních povinností ještě přibude.“, svěřila Andrea.

Slavnostním večerem provázel moderátor a herec Jiří Mádl a hosté měli možnost ochutnat dokonalé menu v podání vítěze soutěže MasterChef charismatického Romana Kotláře a Cream cateringu. Menu bylo velmi bohaté a nechyběly krevety, losos nebo třeba kachna.

Večer si nenechaly ujít ani modelky, půvabná Veronika Kašáková a Eva Čerešňáková, které spojuje nejen modeling a účast v soutěži Miss, ale také obě napsaly knížku.


„Každý měsíc si něco kupuji. Parfém, kosmetiku, zdravou výživu, knížky. Většinou jsou to produkty, které už znám, takže nakupuji na jistotu a jen doplňuji zásoby.“, prozradila Veronika Kašáková.

Závislost na online nakupování přiznala i modelka Eva Čerešňáková. „Online nakupování mi nesmírně usnadnilo život, protože chození po obchodech jako náplň svého volného času opravdu nevyhledávám. Nikdy mě toulky po obchodech moc nebavily a vždy jsem to brala jako nutnost, když jsem něco potřebovala a sháněla.“ Evinu róbu zdobily šperky za více než půl milionu korun. Náušnice jsou z bílých a černých diamantů.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

FASHION:
Simona Krainová – šaty Ivana Mentlová, Silverline Pietro Filipi
Andrea Verešová – šaty atelier Poner, šperky Inbar Diamond Center
Emma Smetana – šaty Helena Mertlová
Eva Čerešňáková – šaty Salon San veritá, šperky Lapis Diamond (500 000 Kč), boty Fiorangelo (7 000kč)
Veronika Kašáková – šaty Petra Brzková (do10tis), šperky Olga Kopalová Šenýr Bijoux

Fotogalerie:

FC Shoproku, Smetana, Haj
FC Shoproku, Smetana, Haj
Shoproku - galavečer
Shoproku – galavečer
Shoproku, Krainová
Shoproku, Simona Krainová
Shoproku, Krainová. Kotlar, Braverman
Shoproku, Krainová. Kotlar, Braverman
Shoproku, Smetana
Shoproku, Emma Smetana
ShopRoku, Tomáš Braverman, CEO Heureka
ShopRoku, Tomáš Braverman, CEO Heureka

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share