Sexy zpěvačka Dáša Zázvůrková nafotila luxusní kalendář, který nikde nekoupíte!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Sexy zpěvačka Dáša Zázvůrková nafotila luxusní kalendář, který nikde nekoupíte!

Zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková (36) na sobě hodně pracuje. Kromě role v muzikálu Rocky, filmové a televizní práce, také hodně koncertuje se svou novou kapelou. A protože je to mladá a sexy žena, může si klidně dovolit nafotit i hodně zajímavé snímky.

Třeba jako ty, které v Itálii vznikla série fotek, na kterých je Dáša hodně sexy a vznikl z toho i kalendář. Ten však má jedinou vadu na kráse – bohužel jej nikde nekoupíte.


„Kalendář z fotek, které jsme pořizovali vloni v Římě na piazza di Spagna, Piazza del Popolo a v Collevecchiu, vznikl pro jednu soukromou firmu, která se ale nezabývá ani módou, ani kosmetikou, ale elektro a instalačním materiálem a byl určen jen pro jejich potřeby. Takže se bohužel nedá nikde koupit,” prozradila Zázvůrková.

Pro focení vybírala se svým týmem témata, která se pojí s Itálií a která jsou jí navíc blízká. „Naříklad Italská kinematografie, Felliniho klaun, Jídlo, Opera, Náboženství, Věšení prádla, Rodina…atd. Byla to limitovaná série a jsem moc ráda, že za objektivem stála skvělá fotografka Markéta Riedl, o makeup se mi postarala Jana Khalifa a o styling Kamila Vodochodská,” svěřila se herečka a zpěvačka, kterou kdysi oscarový režisér obsadil do Dobře placené procházky.

Od té doby uplynulo hodně vody, ze zpěvačky se pomalu stává hodně vyhledávaná a velmi sexy umělkyně, která například nastudovala s kolegyní a kamarádkou Jitkou Sedláčkovou monodrama Lidský hlas, jenž režíroval krátce před smrtí mim a režisér Boris Hybner. Právě nyní s jeho dcerou Vandou, Jitkou Sedláčkovou a Kateřinou Kairou Hrachovcovou zkoušejí pod režijním vedením režiséra Vítka Karase nové představení s názvem Můžem i s mužem

„Bude to jistě zajímavé, interaktivní. Půjde o vtipné ženské eutdy a už teď musím říct, že je mi ctí s takovými skvělými kolegyněmi a profesionálkami, jakými všechny tři jsou, spolupracovat. Premiéra bude v březnu na pražské Občanské plovárně a v Divadle Karla Hackera v pražských Kobylisích. A do toho chystám svou novou desku, u které bych byla ráda, kdyby vyšla do konce tohoto roku,” dodala Dáša Zázvůrková.

Součástí nafocení kalendáře byl prý i šťastný nápad natočit i making of na youtube kanál zpěvačky a připraven je i videoklip Sei bellissima, kterého se zhostil režisér a kameraman Jiří Diviš.
Fotogalerie:

I takhle sexy umí zpěvačka Dáša Zázvůrková být!
I takhle sexy umí zpěvačka Dáša Zázvůrková být!
Fotografie vznikly na různá témata!
Fotografie vznikly na různá témata!
Dáša Zázvůrková v mnoha podobách!
Dáša Zázvůrková v mnoha podobách!

 

Mladá, krásná a sexy!
Mladá, krásná a sexy!

S kolegyněmi Kateřinou Kairou Hrachovcovou, Vandou Hybnerovou a Jitkou Sedláčkovou právě zkouší novou hru!

Redakce Bulvar24.cz

foto: Markéta Riedl, archiv 

Share