Sexy saxofonista René Junior bude opět lámat ženská srdce

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Sexy saxofonista René Junior bude opět lámat ženská srdce

Český saxofonista René Junior chystá v únoru hned několik koncertů. Na své si tedy přijdou fanoušci saxofonu a hlavně jeho fanynky. První koncert bude již 6.února v Praze v nově otevřeném jazz&coctail clubu U Staré Paní. Koncertovat bude i se svým brazilským kamarádem Santiagem Ferreirou, který se právě vrátil z Asie a s nímž společně napsali album The Secret Moment.

Album jehož hlavním kmotrem byl Felix Slováček slaví úspěchy zejména v zahraničí a hrajou ho rádia např. v USA nebo v Anglii. “Chci dát možnost českým lidem poznat a slyšet hudbu, kterou lidé poslouchají v Americe nebo v Anglii. Jinak bych tady už dávno nebyl. Je to u nás uplně nový styl hudby pro který nemáme ani rádio.” …směje se saxofonista.


“Radia u nás ani neví, jak se k tomu mají postavit, neví kam mojí hudbu zařadit. Je to pro ně nové. Tak je to vždycky, když přináší někdo něco nového. Považuju naopak za velký úspěch a čest být na playlistu v zahraničních rádiích vedle jmen jako jsou George Benson nebo Kirk Whalum. To si myslím, že je historické pro Českou Republiku,” říká sexy hudebník René Junior.

Saxofonista nazapomíná ani své fanoušky a fanynky a po každém koncertě poctivě rozdává autogramy, fotí se a podpisuje své CD. Osobní kontakt s fanoušky je pro něho

A kdo nestihne jeho vystoupení v Praze, může vyrazit 9. února od 20 hodin do hotelu Zelený Strom v Hořovicích, nebo 21. února ve stejném čase do Cafe New One v Olomouci. Kromě toho charismatický muzikant chystá i celou řadu dalších vystoupení a projektů, nejen na české budební scéně. 

script async src=”//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js”>


Fotogalerie:

René Junior je nejen nadaný, ale k tomu ještě velmi sexy!
René Junior je nejen nadaný, ale k tomu ještě velmi sexy!
René vystupuje i se svým kolegou Santiagem
René vystupuje i se svým kolegou Santiagem
Dámy, tak která z vás by odolala?
Dámy, tak která z vás by odolala?
René Junior a jeho nástroj!
René Junior a jeho nástroj!

Linda

Share