Sexy modelka Simona Vejtasová rozjíždí svůj glamour projekt!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Sexy modelka Simona Vejtasová rozjíždí svůj glamour projekt!

Modelka Simona Vejtasová s modelingem začala v 18 letech, kdy poprvé fotila s profesionálním fotografem Martinem Urbánkem, který se věnuje především svatebnímu focení a v Třebíči mezi ty nejlepší fotografy, jak uvedla sama modelka.

” Martin je sympaťák, dokáže poradit, aby fotky vypadaly dobře. Sním se mi to focení zalíbilo a od té doby jsem se snažila do focení tak nějak v plout.” 
První průlomem pro Simonu bylo focení na workshopu Igora Adlera a jeho přítelkyně vizážistky Venduly Lukesové, kteří pořádají workshopy, jak pro fotografy, tak i pro vizážistky. Zde byla příležitost si focení pořádně užít a vše vyzkoušet.

“Úplně nejlepší „the best“ fotka je podle mě tato. Fotilo se, když probíhal jejich workshop černobílé fotografie, už bohužel nevím, kdo ji fotil… jestli to byla Vendy nebo Igor, nebo někdo z účastníků. Každopádně jejich fotky mi pomohly proniknout do tohoto světa, ale ani tak ne do světa modelingu nebo fotomodelingu, ale spíš do hostessingu.”

workshop Igora Adlera a jeho přítelkyně vizážistky Venduly Lukesové
workshop Igora Adlera a jeho přítelkyně vizážistky Venduly Lukesové

“S nabídkami se pak roztrhl pytel a mohla jsem si vybírat. Což na rozjezd hostessingu je podle mě perfektní. Poznáte lidi a pak se teprve začne tzv. s fotomodelingem. Každopádně je v něm taková velká konkurence, že spíš si přivydělávám hostessingem a ten modeling nebo fotomodeling je taková forma zábavy, kdy občas přijdou i placené zakázky.”

Uživila by si se modelingem? “Živit by se tím určitě dalo, ale musela bych fotit všechno i akty, ale to jsem se zařekla. Tyto fotky budou maximálně pro přítele 😀 “

“Jinak se živým jako projektant TZB pro lajky. Je to projektování do rodinných domků, vodovod, kanalizace, topení, chlazení. Tato práce mě baví a mám flexibilní pracovní dobu, což mi umožňuje skloubit právě s hostessingem nebo fotomodelingem.”

Další focení, které Simonu posunulo dál v její kariéře modelky, bylo focení s ruskou fotografkou. “Bylo to focení s ruskou fotografkou, kde ona mluvila jen rusky, ale nakonec jsme si rozuměly. Nohama rukama to šlo. Focení bylo domluvené přes jednu modelku, která pak v závěru u toho focení nebyla 😀

focení s ruskou fotografkou
focení s ruskou fotografkou

Už z toho, jakým stylem fotila jsem poznala, že jde o profíka. Prostě 2-3 fotky blikla a bylo hotovo. Bohužel jméno fotografky neznám a lituji toho, že na ni nemám kontakt, pro případně další spolupráci.”

A jaké další úspěchy ve focení ti tento svět přinesl?

“Největší úspěch pro mě bylo asi focení pro Desigual eshop, kde byla manažerka Desiguálu, která dávala pozor, aby oblečení na fotkách vypadalo dobře, aby nebyly záhyby tam, kde být nemají. Měla k sobě ještě 2 asistentky, které nás převlíkly, a to sem si fakt užila 🙂 Myslím si, že ještě nějaké foto na jejich stránkách se mnou bude. Celého focení se zhostil Tomáš Valenta.

focení pro eshop Desigual
focení pro eshop Desigual

Další úspěch pro mě bylo focení pro Myslbek v Praze, takové menší obchodní centrum. Zde fotila Romana Kovacs a vizážistka Clarine Hofi. Popravdě, vizážistce jsem vůbec nezáviděla to, že měla opravdu málo času na makeup, na vlasy a musela to stihnout do 30 minut, což já, když si dělám vlasy a makeup, tak je to u mě na 2 hodiny s různými příčesky a umělými řasy 😀 Ale nakonec to zvládla, focení bylo fajn, užila jsem si to, ale jen pokud se fotilo ve uvnitř. Venku byla zrovna zima a já byla nemocná, takže v šatičkách bylo focení výborný, ale zrovna bylo dobrý světlo pro fotografku, což taky chápu. Na druhou stranu fotografka byla taky nemocná. Tak jsem v tom nebyla aspoň sama 😀 . “

focení pro Myslbek v Praze
focení pro Myslbek v Praze

Další úspěch bylo focení pro Indian Praha. “Focení motorek, kde tyto fotky považuji za nejlepší glamour, co prozatím mám 😀 Většina lidí se mnou chce fotit fashion a já nevím prostě proč. A tyhle fotky v mém portfoliu chybí 😀

focení pro Indian Praha, motorkari.cz
focení pro Indian Praha, motorkari.cz

Proto rozjíždím svůj glamour projekt, kde bych se o tyto fotky chtěla obohatit. Takže nebojte se napište mi na Facebook, pošlete portfolio a já se rozhodnu, zda budeme fotit TFP či ne.

Určitě co nesnáším je, když si mě někdo přidá do přátel a nic k tomu nenapíše takový lidi si do přátel nepřidávám. Odkaz na portfolio.

Motorky fotil Jirka Jevický a opět opravdu profík, 2-3 cvaknutí a bylo hotovo.  Na tomhle focení bylo fajn, že mi i jejich sales manager nabídl spolupráci jako modelce / hostesce na veletrhu motosalon, který je 28.2-3.3. Já tam ovšem budu jen na víkend 🙂 Takže pokud někdo potřebuje hostesku / modelku, budu samozřejmě ráda za nabídku.”

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

workshop Igora Adlera
workshop Igora Adlera
workshop Igora Adlera
workshop Igora Adlera
focení pro Indian Praha, motorkari.cz
focení pro Indian Praha, motorkari.cz
foto: Marek Zmeškal
foto: Marek Zmeškal

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share