Sexy modelka Kateřina Syrková pózovala u superaut Lamborghini Gallardo a Murcielago

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Sexy modelka Kateřina Syrková pózovala u superaut Lamborghini Gallardo a Murcielago

Modelka Kateřina Syrková se tentokrát postavila vedle luxusních aut Lamborghini Gallardo a Murcielago… jak to celé dopadlo?

Focení proběhlo krásného prvního dne v listopadu na Horní Bečvě u přehrady. Majitelé těchto krásných sporťáků měli plné ruce práce, zaparkovat auta na tak nekvalitním povrchu pod skálou, ale vše se obešlo bez škrábanců 🙂

Tyto skvělé fotografie vznikly za účelem prezentace samotné modelky a vlastní práce fotografa Marka Koláčka. 

Jak si modelka užila focení? … “Tohle focení patří mezi nejlepší střípky ze světa focení. Parádně jsem si to užila, protože základ je správný kolektiv, který tam nechyběl. Bylo to poprvé, co jsem fotila v takovém fáru 😀 Úžasný pocit máte, jen když už v něm sedíte, ale mít na tenhle pocit vzpomínku v podání profesionálních fotek od Marka Koláčka, perfektní”.


A co se nám podařilo zajistit na šikovného fotografa? … “Když opomenu cvakání fotek na dovolené a stavbách, kde jsem si musel vést fotodokumentaci, začal jsem se věnovat focení, jako amatér, od března 2015, kdy jsem si pořídil svou zrcadlovku D300s.

Po asi měsíci focení krajinek a kamarádek, které se mi nabídli dělat model, jsem zjistil, že focení není jen o správném nastavení clony, citlivosti(isa) a expozičního času. Zjistil jsem, že stojím na kraji oceánu a vesmíru a potřebuji někoho, kdo mě povede bezpečnou cestou. Zkusil jsem oslovit člověka, který má zásluhu na mé dnešní výsledné práci, která je na začátku a vyvíjí se.

Poodhalil mi svět focení a nabídl svou pomocnou ruku formou učení v jeho volném čase. Výtvarný fotograf Vladimír Souček je člověk se srdcem na dlani a díky němu poznávám krásu a smysl focení. Ale přišel i čas, kdy jsem musel postupem času pro rozšiřování svého porfólia oslovovat i modelky, které měli zkušenost s focením.

Koncem října 2015 jsem měl možnost fotit 2 krásná auta Lamborghini, a tak jsem zkusil oslovit Kateřinu Syrkovou, jelikož jsem věděl, že má dlouholeté zkušenosti a to bylo to, co jsem hledal a potřeboval. Zkusil jsem jí zavolat, kdy jsme si řekli datum, co bych rád fotil a ona souhlasila se vším a já byl jsem spokojen.

V té době jsem měl už i lepší zrcadlovku D800 a objektivy 24-70a70-200 /f2,8 v plném ohnisku, které jsem u focení využil. Asi každý fotograf ví, že když je modelka profesionál a ví jak pózovat, je ta práce doslova relax a i jako amatér-fotograf jsem si to užil a věřím a doufám, že s Katkou nafotíme ještě nějakou řadu fotek, které nám zvedne žebříček v našem světě focení.”

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

foto: backstage sporťáků
foto: backstage sporťáků
foto: Marek Koláček
foto: Marek Koláček
foto: Marek Koláček
foto: Marek Koláček
foto: Marek Koláček
foto: Marek Koláček
foto: backstage Marek Koláček a Kateřina
foto: backstage Marek Koláček a Kateřina
foto: backstage - fotograf Marek v akci
foto: backstage – fotograf Marek v akci

Profilové foto: Marek Koláček

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

 

Share