Sexy kalendář pomůže nedonošeným miminkám

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Sexy kalendář pomůže nedonošeným miminkám

Krásné modelky se předváděly v bikinách na pláži! Nový nástěnný kalendář z dílny marketingové agentury RPSC ideas s.r.o. a olomouckého fotografa Lukáše Navary přináší unikátní kombinaci. Kalendář potěší oko každého muže a zároveň každé ženě pookřeje srdce, jelikož výtěžek z prodeje poputuje na Novorozenecké oddělení FN Olomouc.Tento odvážný kalendář je již v prodeji! Je k dostání na ticket.rpsc.cz nebo na prodejních místech v Olomouci za 499,- v omezeném počtu. Ten prostě musíte mít!

„Tento unikátní projekt vznikl za podpory Novorozeneckého oddělení Fakultní nemocnice Olomouc, které nám poskytlo 12 uháčkovaných chobotniček, se kterými se modelky fotily,“ prozradil Roman Štěpánek, který s hlavní myšlenkou charitativního kalendáře přišel společně s fotografem Lukášem Navarou.

Jednou z modelek v kalendáři je sympatická Tereza Hudáková, vítězka soutěže Miss Léta 2015 či Model of the Year 2016, která mimo jiné nafotila kampaň pro DioArt, stala se tváří šperků Lussien a v neposlední řadě její obličej nechybí ani v kolekci Vabacci nebo AG plus. Další tváří kalendáře je finalistka Miss Face 2015 a vítězka Miss Maturita 2014 modelka Gabriela Sieglová, či letošní vítězka MissOK 2017 Lucie Henslová.

Modelkami kalendáře jsou vedle krásných dívek v bikinách již zmiňované háčkované chobotničky, které poskytlo Novorozenecké oddělení FN Olomouc. Tam také poputuje výtěžek z prodeje, a to konkrétně na nákup nových pulsních oxymetrů pro předčasně narozená miminka. „Jsem rád, že mohu být součástí této dobročinné akce,“ zmínil uznávaný olomoucký fotograf Lukáš Navara, jenž těmto fotografiím vdechl svůj osobitý profesionální styl.

Novorozenecké oddělení zajišťuje komplexní péči jak o novorozence zdravé, tak o novorozence s jakýmkoliv patologickým stavem novorozeneckého věku. Jedná se o jediné novorozenecké oddělení tohoto typu v Olomouckém kraji.

Nápad na háčkované chobotničky vznikl v roce 2013 v Dánsku. Chobotničky se dávají do inkubátoru miminkám narozeným před 30. týdnem těhotenství, jelikož jejich chapadla dětem nahrazují pupeční šňůru maminky. Díky tomu se miminka cítí bezpečněji, jsou klidnější a tím pádem jsou také stabilnější a rychleji sílí.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv RPSC - backstage
foto: archiv RPSC – backstage
foto: archiv RPSC - backstage
foto: archiv RPSC – backstage
foto: archiv RPSC - kalendář
foto: archiv RPSC – kalendář
foto: archiv RPSC
foto: archiv RPSC


 


Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share