Sexy Goldová si užívá jídla i života

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Sexy Goldová si užívá jídla i života

Gabriela Goldová, zpěvačka s nezaměnitelnou barvou hlasu, blonďatou hřívou a vypracovanou postavou se po letech, kdy působila převážně na polském trhu, se rozhodla opětovně dobýt českou scénu. 

Ač této zpěvačce už nějaký ten pátek není 20, řadí se po bok slavných krásek jako je Simona Krainová nebo Dara Rolins, u kterých si věk nevybral svou daň a leckterá dvacítka by jí mohla závidět nejen fyzický vzhled, ale i životní elán a energii. 


Sexy zpěvačka Goldová čerpá energii hlavně díky svému pozitivnímu přístupu k životu. Ačkoli má za sebou několik rozvodů, na vztahy nezanevřela a stále věří v opravdovou lásku. „Koukám se vždycky dopředu. Nemá smysl žít minulostí, to nikam nevede. Je třeba se poučit z chyb, vzít si to pěkné, zkusit zapomenout na špatné a jít dál.”  

Z prvního manželství s bavičem Markem Dobrodinským si odnesla dceru, z druhého pak syna, a ačkoli na první byste to do téhle elegantní krásky neřekli, je i výbornou kuchařkou a dobrému jídlu nikdy neodolá. Aby se jí její apetit nepodepsal na postavě, formu si udržuje pravidelnými návštěvami posilovny, čemuž se pousmívá: „Víte, miluji jídlo, s chutí si dám kachnu se šesti, ale pak mi to nedá, a jdu ji vysportovat. Rovnováha musí být.“

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Goldové
Goldové
foto: Archiv Gabriely Goldové
foto: Archiv Gabriely Goldové
Goldové
Goldové
Goldové
Goldové
Goldové
Goldové
Goldové
Goldové


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share