Sexy fotomodelka a tanečnice Natálie Vyležíková si jde za svým snem a nic ji nezastaví!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Sexy fotomodelka a tanečnice Natálie Vyležíková si jde za svým snem a nic ji nezastaví!

Natálie Vyležíková (19) pochází z Opavy, ale každý týden jezdí do Prahy tančit, jako Gogo tanečnice, kde tančí v prestižních klubech.

1) Jak si se dostala k Gogo tančení a co tě na tom baví?

Odpověď: Tančím od 4 let gymnastiku, mamče mi říkala, že jsem jako malá stále tancovala, jak přišla návštěva, tak jsem i pro ně tančila 😀  Také jsem dělala chvíli latinu, jenže to bylo příliš drahé pro mé rodiče, a tak jsem musela tančit sama. Vymyslela jsem si své sestavy, a potom to cvičila s holkami na škole. Můj učitel říkal mé mámě, ze mě má někam dát do tanečního kroužku, ale ti na můj talent moc nebrali ohled, protože taneční kroužky jsou drahé 🙂 Předminulé prázdniny mi řekl kamarád, že jedna jeho kamarádka tančí v Praze Gogo a já nevěděla co to je a hned jsem si to začala vyhledávat 🙂 Nemohla jsem uvěřit tomu, že mohu tančit a tím si vydělávat krásné peníze. 🙂 Ale bylo těžké umístit se v Praze, když nejste odtamtud a nikdo Vás nezná, jediná, kdo mi dala šanci, byla Verča Čáblíková, která mě pozvala do svého klubu dělat hostesku. Poté jsem ji na parketě zatančila a tak začala má taneční kariéra. Nyní tančím všude po Praze 🙂 a myslím si, že jsem v tom dobrá a hlavně mě to neskutečně naplňuje.

2) Jaký máš cíl v tančení?

Odpověď: Chci to dotáhnout co nejdál. Buď tančit mimo ČR, anebo vyučovat twerk, který je mou největší předností 🙂 Navíc teď v září jdu na plastiku prsou a po plastice se chci hodně věnovat focení, které mě taky velmi naplňuje. ❤️ Mám velké cíle v životě. Chci byt milionářka a žít si na vysoké noze. Nikdy jsem nic neměla, mí rodiče nejsou bohatí, také můj otec mě odsoudil za to, co dělám a také mu chci ukázat, že to co dělám má smysl. Chci, ať jednou o mně uslyší a lituje toho, že se na mě vykašlal.

3) Co tě vede k plastice?

Odpověď: Tyto prázdniny, kdy jsem měla konečně klid od školy, jsem se naprosto soustředila na sebe a chtěla jsem změnit svou postavu 🙂 Mám atletickou postavu, tudíž nikdy jsem nebyla tlustá, ale měla jsem nějaké kilo navíc a to se mi nelíbilo. Navíc když tančíte vedle holek s 40 kg, je to fakt těžké necítit se jako balón. Tak jsem zhubla 7 kg a z mých krásných dvojek se staly jedničky, navíc v mé rodině mají všechny ženy od trojek a výš a já jsem jediná výjimka, protože jsem vždy dost cvičila, tak mi neporostly, tak jak by měly. Když jsem zhubla, řekla jsem si, že už je to opravdu nutné k tomu, abych se cítila dobře. 🙂 Navíc jsem se i hodně styděla před přítelem bez podprsenky.

4) Zmiňuješ přítele, jak vypadá pan božský podle tebe

Odpověď:  Měla jsem asi 2 vážné vztahy a musím říct, že na vzhledu mi vždy asi záleželo nejméně 🙂 Ten první byl nehezký zrzek, ale milovala jsem ho jako blázen, byli jsme spolu 2,5 roku. Všichni mi říkali, máš na víc a podobné nesmysly, láska je slepá se říká a je to pravda, jenže potom jsme se spolu nastěhovali do bytu, kde nyní žijí v Opavě a také studují. A po 12 dnech jsme se rozešli. 😛 Hádali jsme se, oba jsme měli dominantní povahu a tyto dvě povahy k sobě prostě nepatří.  Do 3 měsíců jsem se následně bláznivě zamilovala do svého sexy kuchaře, se kterým jsem do teď. Pracovala jsem pod svým bytem v restauraci, jako servírka a moc jsme se do sebe zamilovali. Je to brunet s čokoládovýma očima. U této lásky nemohu říct, že je slepá, když jsem se poprvé zakoukala do toho jeho krásného obličeje, celá jsem se roztopila jako nanuk. Navíc není nic víc sexy, než když Vám vaří nahatý muž ❤️ Jsme spolu nyní 11 měsíců, pohádali jsme se jen jednou a jen opravdu na chvíli, není dominantní, rad si nechá poradit a nikdy by na mě nezvýšil hlas ani by mě nikdy neurazil. Takže já mohu říct, že jsem nejspíš našla toho pravého.

5) A co nejlepšího ti kdy uvařil?

Odpověď:  Já jsem především salátová, takže za mě byl nejlepší salát s lososem, ale možná ještě lepší byl špenát s gnocci a parmazánem  👌

6) Zmínila jsi modeling… co tě na něm láká?

Odpověď:  Modeling asi přesně ne, na to nemám výšku, 🙁 ale spíše fotomodeling 🙂 Fotím již od 18 let akty, glamour, fashion. Ale v té době jsem ještě tolik nebyla spokojená se svou postavou, jako teď. Ale na druhou stranu jsem milovala svá pevná prsa a teď mi chybí jen ty prsa, si myslím. A mohu tvořit krásné fotografie. Jsem holka, která za každým spadlým listem vidí umění a dokáže si představit, jak ten list zakrývá jen ženské přirození, kdy nádherná žena leží v trávě docela naha a pouhý list zakrývá její cudnost. Jsem romantik, svému příteli skládám erotické básně a ráda si kreslím 🙂 Také jsem ten typ ženy, která vidí umění v ženské nahosti, než narvat tu ženu do šatů za 20.000Kč, zmalovat ji jako velikonoční vajíčko a teď jsi krásná. Ne, to opravdu pro mě umění není. Každý ví, i staří Egypťané to věděli, že skutečné umění se skrývá v nahotě. Prostě zrzka. My jsme umělkyně podle mého názoru 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: Honza Tesárek
foto: Honza Tesárek
foto: Michal Onderlička
foto: Michal Onderlička
foto: Michal Onderlička
foto: Michal Onderlička
foto: Pavel Zábranský
foto: Pavel Zábranský
foto: Radim Gibes
foto: Radim Gibes
foto: Radim Gibes
foto: Radim Gibes
foto: Vítek Petras
foto: Vítek Petras
foto: Vítek Petras
foto: Vítek Petras
foto: Vítek Petras
foto: Vítek Petras
foto: Vítek Petras
foto: Vítek Petras

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share