Sensey vydává debutové EP Die Young & Beautiful!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Sensey vydává debutové EP Die Young & Beautiful!

Rapper Sensey vydává své debutové EP Die Young & Beautiful, na kterém beaty obstarali renomovaní producenti, jako je MadSkill (Ego/Rytmus/Kali), Enthic (singl Dopis od Calina), OWLS a další. Jedná se o Senseyův nejosobitější počin, na kterém expresivně popisuje život 21letého umělce a s ním spojené smutky, deprese, radosti, noční život a s ním spojené drogové experimenty nebo milostné zkušenosti.EP je pestré jak textově, tak i stylově. Nachází se na něm new-wave tracky, které mají až popový nádech ve stylu Drakea (titulní Die Young & Beatiful) nebo Lil Uzi Verta (úvodní track Lítám nad městem). Jsou zde ale i temné a tvrdé rapové polohy (Za 5 minut jdem domu), dreamy věc AP Way nebo zábavný banger Sensey, ve kterém rapper popisuje svoje neuvěřitelné historky ze života.
Ke zmíněnému titulnímu tracku Die Young & Beautiful vznikl i videoklip, jehož režie se ujal respektovaný mladý režisér Jan Strach, který má za sebou klipy pro Yzomandias nebo Milion+.

Sensey se na scéně pohybuje již od roku 2015 a do širšího povědomí vstoupil singlem Bumble Bee, který vydal ještě pod jménem Sensey Syfu ve spolupráci s MadSkillem. Od loňského roku spolupracuje s vydavatelstvím Chop Down Records (MadSkill/Čis T) a pod jejich záštitou vydal singl Tisíc k*nd, ve kterém hostuje jeden z aktuálně nejrespektovanějších mladých rap/r&b umělců Calin. Dále hostoval po boku Separa, Čis T nebo IronKapa na MadSkillově úspěšném singlu SHINOBI a v červenci vydal singl Sixteen, na kterém spolupracoval opět s MadSkillem a Adamem Mišíkem. Na podzim Sensey vydal singl Yap Yap ve spolupráci s Barberem a hostoval na tracku Fakin kniha od Huga Toxxx.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, senseyVEVO

Fotogalerie:

foto: Sensey, @Gnosis Snop
foto: Sensey, @Gnosis Snop
foto: Sensey, @Gnosis Snop
foto: Sensey, @Gnosis Snop
foto: Sensey, @Gnosis Snop
foto: Sensey, @Gnosis Snop

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share