Sagvan Tofi: Žije s brunetkou, ale obklopil se samými blondýnkami!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Sagvan Tofi: Žije s brunetkou, ale obklopil se samými blondýnkami!

Herec, producent a autor muzikálu Děti ráje Sagvan Tofi žije s brunetkou Alenou, se kterou má dceru Satinku, ale v práci ho evidentně baví hlavně blondýnky.

Jak jinak si vysvětlit, že do muzikálu Děti ráje, který bude mít 11. září moravskou premiéru v brněnském Bobycentru, obsadil především nádherné světlovlasé zpěvačky. Brunetky aby člověk na prstech jedné ruky napočítal. V hlavních rolí je to ale jedna blondýna vedle druhé.

V hlavní roli Evy, kterou před lety hrála Míša Nosková se budou střídat krásné zpěvačky Michaela Horká a Petra Peterová. Obě dámy jsou ale bohužel pro Sagvana zadané. Míša má pětiletý vztah s hercem Tomášem Novotným, Petra Peterová má teprve tříměsíční vztah s přítelem, podnikatelem Danem. A ten už ji stihl i požádal během tak krátké známosti o ruku. Peterová, která v minulosti chodila s Petrem Mukem, poprvé ukázala snubní prsten a bude svatba.

Děti ráje
Děti ráje

Také v roli mladé Evy se v Dětech ráje budou střídat dvě krásné herečky, a to slovenská kráska Dominika Richterová a česká herečka Aneta Vrzalová, původně brunetka, která ale také vlasy už výrazně zesvětlila a stihla už okouzlit i Michala Davida a dostala jednu z hlavních rolí v jeho připravovaném filmu Decibely lásky. Aneta je jediná z dívek nezadaná.

Na párty před premiérou Dětí ráje se sešla většina herců a tvůrců a překvapivě v přátelské atmosféře se potkali i Martin Dejdar a Bořek Slezáček. Bořek se před pár dny pustil do Dejdara, že jako jediný nebyl v červnu a červenci na jediné zkoušce, protože odjel na dovolenou s rodinou a nyní po ostatních hercích chce, aby sami zkrátili svoji dovolenou a šli s ním zkoušet v srpnu, kdy mají všichni volno. Dejdar oplatil útok Slezáčkovi stejnou mincí s tím, že může klidně zůstat doma, že se ho rozhodně nikdo o nic neprosí a obejde se bez něj.

Na párty to ale vypadalo, že si to herci vyříkali a vše je v naprostém pořádku. “Jsem úplně v pohodě. Žádný problém nevidím. Jen jsem řekl pravdu, jak to bylo. Nic víc, nic míń,” dodal Slezáček. “Mám tolik práce, že kdybych se měl zabývat ještě těmito nesmysly, šel bych se zabít,” dodal se smíchem Dejdar.

Na párty dorazila většina hvězd připravovaného muzikálu včetně autorů písní. Z herců chyběl Lukáš Vaculík, který je na dovolené a Honza Kříž, který měl práci. Pozvání přijali Michal David, Zdeněk Barták a také František Janeček, který se vrátil před pár dny z dvouměsíčních prázdnin v Dominikánské republice a na Floridě, kde vlastní domy. Všichni se už těší na premiéru v režii Radka Balaše 11. září v brněnském Bobycentru. Lístky na září a říjen jsou byly po pár týdnech beznadějně vyprodané. Produkce již vypsala termíny na listopad a prosinec.

Aneta Vrzalová
Aneta Vrzalová
Martin Dejdar a Sagvan Tofi
Martin Dejdar a Sagvan Tofi
Dominika Richterová
Dominika Richterová
Peterová, Slezáček
Petra Peterová, Bořek Slezáček
Peterová
Petra Peterová
Slezáček a Martin Dejdar
Bořek Slezáček a Martin Dejdar
Zdenek Hrubý, Richterová, Ondřej Babor
Zdenek Hrubý, Dominika Richterová, Ondřej Babor

Profilové foto: Michaela Horká, Dominika Richterová a Sagvan Tofi

Foto: Děti ráje

Článek: Gabriela Wolfová

Redakce Bulvar24.cz

Share