S vánočními singly se roztrhl pytel – Martin Hrubý vydal Betlémskou

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

S vánočními singly se roztrhl pytel – Martin Hrubý vydal Betlémskou

Zpěvák Martin Hrubý, který pilně pracuje na novém albu, opravdu nelení. Nedávno spatřil světlo světla jeho videoklip Železniční a nyní vydává vánoční singl i s videoklipem s názvem Betlémská. Je to tak čtvrtá píseň k chystanému albu, které se bude vyznačovat, jak zpěvák sám tvrdí, jednoduchými písničkami pro duchaplné. Betlémskou Martin nazpíval se svou dvorní zpěvačkou Barborou Šedivou, se kterou ve videoklipu společně zapózoval ve vánoční výloze obchodu s módou. 


Vánoční píseň vypraví příběh o narození Ježíška v betlémském kraji. V příběhu nechybí postavy jako pastýři, Josef, Marie či oslík ve chlévě. V neposlední řadě je to píseň o naději, kterou právě Ježíš, jak se zpívá v písni „do vší lidské zkázy přinese. Pro ty, kterým schází, pro ty, co ji ztrácejí“.

Za kytarou stáli Yarda Helešic, Josef Štěpánek i Martin Hrubý. Klávesy obsluhoval Jan Steinsdörfer, basu Jakub Vejnar a bicí David Landštof. Na textu se podílel básník Vojtěch Probst, který se zpěvákem spolupracuje od samého začátku jeho kariéry s kapelou Bůhví. „Video má na svědomí opět můj oblíbený a osvědčený Ondřej Pokorný, který mi letos natočil už 3 videoklipy – Let balónem, Kosmická a Vrátit se na Zem,“ říká Martin Hrubý. O produkci se postarala agentura All 4 Bands a prostory k natáčení poskytlo Kafe DAMU.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Martin Hrubý

Fotogalerie:

Backstage foto
Backstage foto
Martin Hrubý a Barbora Šedivá při natáčení Betlémské
Martin Hrubý a Barbora Šedivá při natáčení Betlémské

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share