Rozhovor s MissOK Natálií Novosadovou před dalším spuštěním třetího ročníku soutěže MissOK

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Rozhovor s MissOK Natálií Novosadovou před dalším spuštěním třetího ročníku soutěže MissOK

Před pár dny tomu bylo osm měsíců, kdy na trůn usedla vítězka druhého ročníku soutěže Miss středních škol Olomouckého kraje MissOK. Tou se stala stejně, jako v roce 2014 studentka Gymnázia Čajkovského v Olomouci. Po Alžbětě Krovové převzala korunku krásy Natálie Novosadová. Co se za tu dobu odehrálo a jak bude soutěž pokračovat?

Některé z finalistek úspěšně absolvovaly další soutěže krásy, většina stále častěji pózuje před objektivy fotoaparátů a vítězky nezapomínají ani na charitu. Nejvytíženější je samozřejmě královna krásy Natálie Novosadová. Připravili jsme s ní pro vás krátký rozhovor.

1) Před pár dny tomu bylo osm měsíců, co jsi získala vítěznou korunku soutěže MissOK. Změnil se vítězstvím nějak Tvůj život?

Odpověď: Můj život se zas tak výrazně nezměnil, a když, tak jen pozitivně. Samozřejmě jsem poznala spoustu nových lidi, získala cenné zkušenosti. To se mi bude hodit třeba i k maturitě, která mě čeká tento školní rok. Umím se lépe vyjadřovat a také redukovat svůj stres, což jsme se naučili při soustředění a vlastně i celém průběhu MissOK.

2) Od Tvého vítězství ses zúčastnila dalších soutěží krásy, aktivní jsi byla i v charitativní oblasti. Mohla bys nám trochu přiblížit, na co ráda vzpomínáš a co zajímavého jsi za tu dobu prožila?

Odpověď: Od vítězství jsem se zúčastnila spousty akcí. Proběhlo mnoho přehlídek, focení a charitativních večerů. Zúčastnila jsem se třeba projektu Daruj chvilku s Českým rozhlasem Olomouc, kdy jsme navštívili seniory v Prostějově. Poslední akce, na kterou ráda vzpomínám, byl charitativní večer Rakovina věc veřejná. Jsem ráda, že můžu dělat to, co mě baví. Vždy mě potěší, pokud je má činnost smysluplná a nápomocná. A to by mi nebylo umožněno bez účasti v soutěži MissOK, které za vše vděčím.

3) Za chvíli proběhne další casting a brzy se bude vybírat Tvá následovnice. Doporučila bys dívkám tuto soutěž?

Odpověď: Určitě doporučila, mně osobně soutěž přinesla mnoho zážitků a zkušeností. Nejcennější je pro mne ale přátelství s ostatními finalistkami, které nám vydrželo i po soutěži


4) Kdybys mohla dát holkám nějakou radu před castingem, co by to bylo?

Odpověď: Rozhodně buďte přirozené. Ukažte, co ve vás je, ale ne vše, ať máte ještě i čím překvapit při finálovém večeru 🙂

Projekt MissOK má také svůj charitativní rozměr. Po slavnostním vyhlášení vítězek se vždy draží foto obrazy jednotlivých finalistek. Zatímco v prvním ročníku se z dražby získalo něco málo přes 25 tisíc, letos to byla úctyhodná částka 42800,- Kč. Peníze šly opět na spolek Martina Zacha (muže roku 2009). Ten je využije především na podporu vozíčkářů. „Finance, které se vybraly dražbou obrazů finalistek, putovaly na Spolek Martina Zacha. Podporujeme lidi po úraze míchy z celé ČR. Pro tento výtěžek hledáme hendikepované z Ol. kraje. Z části jsme finančně podpořili například Jaroslava Klimeše a koupili mu FreeWheel – kolečko do terénu na mechanický vozík,“ upřesňuje Martin Zach.

„Šek na celou částku jsem předala Martinu Zachovi. Ten zavítal na naše gymnázium a měl přednášku o svém životě před a po úraze. Je smutné, když se mladému člověku stane takový úraz. Martin je však neskutečný bojovník a jeho příběh a životní síla je inspirující,“ dodala Natálie.

V tuto chvíli probíhá příprava dalšího ročníku a již brzy se dívky i veřejnost dozví bližší informace. Prozradit můžeme, že casting proběhne v lednu a za pár dní bude spuštěna registrace na našem webu.

Fotogalerie:

Natálie Novosadová - basketbal
Natálie Novosadová – basketbal
Natálie Novosadová - Daruj chvilku
Natálie Novosadová – Daruj chvilku
Natálie Novosadová - předání šeku
Natálie Novosadová – předání šeku
ředání šeku - Gymnázium Čajkovského
předání šeku – Gymnázium Čajkovského

Profilové foto: Romana Navarová

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share