Rozhovor s krásnou učitelkou jazyků Kristýnou. Naučí vás jazyky online!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

RozhovoryVideo

Rozhovor s krásnou učitelkou jazyků Kristýnou. Naučí vás jazyky online!

Úspěšná podnikatelka Kristýna z Nového Jičína (32) je učitelkou jazyků a milovnice dobrodružství 🙂 

1)   Máš svou jazykovou školu, jak tě napadlo podnikat v této oblasti?

Odpověď: Vždy jsem milovala cestování, cizí jazyky a kultury, proto jsem se začala jazyky učit a později i vyučovat v jiných jazykových školách. O své online škole jsem přemýšlela hodně dlouho, protože poptávka po jazycích je silná, s každým dalším jazykem se člověku otevírají další dveře do světa a studenti to vědí a chtějí se učit. Jednoho dne přišel ten správný impuls a podpora a vznikla Krischool – online škola, která je dostupná přes Skype pro studenty ze všech koutů světa. Stačí jen počítač nebo tablet, internet a chuť se učit, místo není důležité.  

Motem Krischool je „lekce na míru” vždy se studentem najdeme vhodnou metodu a styl výuky s ohledem na to, co konkrétně chce, potřebuje, co mu vyhovuje a baví ho. Studenty jsou veškeré věkové kategorie od dětí až po starší generace, když je ta správná motivace, nejčastěji cestování, ani věk nehraje roli. Krischool zatím nabízí výuku angličtiny, španělštiny a češtiny pro cizince a kromě Čechů mám/nebo jsem měla tu čest učit studenty z Francie, Anglie, Turecka, Kolumbie, Argentiny, USA, Španělska, Korei, Vietnamu a mnoha dalších zajímavých kultur a zemí, což je nesmírně obohacující.


2) Jak ty se vidíš v tzv. „mužském světě”, pociťuješ to nějak ve svém podnikání? 

Odpověď: Já osobně necítím v této oblasti žádné výhody ani nevýhody… přijde mi, že když člověk dělá to, co ho baví a jak nejlépe umí, jde to samo ať už je mužem, ženou nebo dítětem. 

3) Jak jsou podle tebe na tom Češi s jazykovou vybaveností? O jaké jazyky je největší zájem?

Odpověď: Cítím čím dál větší zájem… více lidí si uvědomuje, jak jsou jazyky v dnešní době nápomocné a jak důležité je mluvit minimálně jedním světovým jazykem, což čeština bohužel není, takže se musíme učit a učit… Kromě klasických lekcí má čím dál více lidí i zájem o tipy jak se vzdělávat sami a co pro zlepšení jazyka mohou udělat doma, ať už se jedná o konverzaci v praxi, nebo pasivní sledování filmů v originále, čtení knih.

Největší zájem je stále ještě o angličtinu. 

4) Co děláš, když zrovna nepracuješ?

Odpověď: Ráda cestuji, poznávám nové lidi, jezdím na koni, tancuji… a učím se… teď zrovna krásnou francouzštinu.

5) Děláš pole dance a vzdušnou akrobacii, jak si se k tomu dostala? 

Odpověď: Od malička jsem obdivovala akrobaty a milovala tanec… dělala jsem aerobik a chodila do tanečních kroužků a když holky otevřely v mém rodném Novém Jičíně Circus dance studio! Neváhala jsem a začala trénovat pole dance (akrobacii na tyči), později aerial hoop (akrobacii na kruhu) a aerial silks (akrobacii na šálách), které teď začínám učit. 

6) Jaké máš své cíle a kde se třeba vidíš za 5 – 10 let? 😉

Odpověď: Cíl Krischool je jasný – rozšířit se ještě dále do světa a přidat do nabídky další jazyky ve spolupráci s dalšími lektory. Začala jsem taky dělat krátká Youtube videa pro studenty – tipy „jak na to”. Doufám a věřím, že se lidé postupně naučí světovým jazykům a otevřou si tak ty pomyslné dveře do světa a ke své vlastní svobodě.  Ve sportu – aerial silks a pole dance bych se chtěla dále zlepšovat a předávat radost z tohoto krásného pohybu i dalším. 

7) Cokoli, co bys chtěla dále říct? 

V poslední době jsem si oblíbila citát: „What if I fall…?” – “Oh, but what if you fly?”… se kterým se ztotožňuji – risk je zisk, a přijde mi, že se hodně lidí bojí jít si za svými sny… proto bych je chtěla povzbudit. Jděte do toho… do všeho co si přejete, udělejte ten nejdůležitější první krok na cestě za svým štěstím a máte napůl vyhráno. 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, KrischoolFotogalerie:

foto: Annie Photography
foto: Annie Photography
foto: Kamil Beneš
foto: Kamil Beneš
foto: Kamil Tihelka
foto: Kamil Tihelka
foto: Robert Sobčák
foto: Robert Sobčák
foto: Krischool
foto: Krischool

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share