Rozhovor o životním stylu fitness s majitelkou největšího portálu pro ČR a SK Michaelou Kötelešovou!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Rozhovor o životním stylu fitness s majitelkou největšího portálu pro ČR a SK Michaelou Kötelešovou!

foto: archiv Michaela Kötelešová - motto

Majitelka největšího portálu pro ČR a SK www.bikini-fitness.cz Michaela Kötelešová žije na Moravě v Petřvaldě u Karviné, kde provozuje Be!Fitness.cz, fitko pro ženy i muže v úzkém propojení právě se zmiňovaným portálem.

Dále je Michaela majitelkou reklamního studia ve stejném městě. „Profese grafika a propagačního tisku je mou vystudovanou a stále mě naplňuje a baví. Jsem odmala kreativní člověk s hlavou plnou nápadů.“
1) Jak jste se dostala k fitness a co vás na tom baví?

K fitness jsem se dostala v době, kdy mi začala vadit přibývající kila a uvědomění, že si začínám kupovat stále větší velikosti oblečení neforemných střihů, než jsem byla doposud zvyklá.

Díky závodnici v rodině, jsem se se zájmem ocitla jako fanynka kategorie bikini-fitness na závodech. Přesně toto byl den, kdy jsem začala snít o podobné postavě a životním stylu. Jelikož mám podnikavou a cílevědomou povahu, začala jsem s vylepšováním formy hned následující den. Bikini-fitnessky na pódiu byly důkazem, že žena může být fit, mít pevné sexy křivky a udržovat se díky fitness zdravá a krásná. 

2) Má fitness i stinné stránky? Jaké?

Sama si myslím, že své stinné stránky může mít jakýkoli obor, na který si vzpomeneme. Fitness jistě také. Záleží však na každém sportovci, kterým stinným stránkám se přiblíží a do kterých se zaplete.

Fitness je dlouhodobě velmi populární. Každý chce vypadat skvěle, mít velké svaly a to nejlépe ihned. Nejen závodníci, ale i jejich fanoušci pak mají blízko k zakázaným látkám a vystavuji své zdraví různým rizikům. 

3) Fitness je v dnešní době čím dál víc trendy… jak to vnímáte vy?

Trendy? Tak to určitě ano! Tohoto životního stylu je plný instagram, facebookové stránky. Vznikají nové e-shopy a motivační weby. Fitness jako trend vnímám pozitivně a jsem za to ráda, že trendem je a já žiji v této době. Díky sportu jsem sama se sebou více spokojená a uvědomuji si důležitost našeho zdraví a pohybu. Věřím v to, že člověk spokojený sám se sebou je celkově v životě úspěšnější. Ráda se setkávám a hovořím s lidmi podobných zájmů. Sport je radost, a proto sportujme! Dobrá postava je milý vedlejší produkt 🙂

4) Mnoho fitnessek podstupuje plastikou operaci prsou… je to nutností pro profi fitness?

S implantáty mám vlastní zkušenost. Jsem s nimi naprosto spokojená a myslím si, že k ženě prsa patří a jsou právě symbolem ženskosti. Pokud prsa máte od přírody, buďte za to rády a augmentace je určitě zbytečná. Já byla příkladem typicky vysportované holky, která “nechala prsa na běžícím páse”. Rozhodně by mi prsa nyní chyběla, již jen kvůli souměrnosti postavy a celkové spokojenosti sama se sebou. Samotný renomovaný chirurg mi na předoperační konzultaci ihned řekl, že si je rozhodně zasloužím. “Vymodeloval” je naprosto přesně dle mého přání a přijdou mi dokonalá, tímto pana doktora zdravím 🙂

Nutností pro profi fitness umělá prsa určitě nejsou. Každá operace je zdravotně riziková. Nejsem vyznavačkou operací, pokud prsa nechcete, bojíte se, nejste zdravá apod. Je otázkou, jakou má daná závodnice genetiku, někdy umělá prsa nejsou opravdu ani potřeba a nebrání to v umístění se na vysokých příčkách i v profi fitness. Při dnešních možnostech pořízení skvěle padnoucího prádla se dají nedostatky dobře skrýt a hrudník pěkně dotvořit.

5) Provozujete vlastní portál o bikini fitness, prozraďte nám něco o něm?

Ano, provozuji www.bikini-fitness.cz a jeho facebookobou stránku. Tento specializovaný portál je zde pro všechny, kteří si chtějí o této závodní kategorii cokoli přečíst nebo naopak se jen okrajově zorientovat či namotivovat se do svých dalších sportovních výsledků.

Dle statistik portál sleduje i mnoho pánů, kteří se jistě rádi podívají na bikini krásky.  Tímto všechny srdečně zvu ke zhlédnutí a pokud závodíte a nemáte zde ještě své profily, stačí si o osobní profil napsat. Portál slouží, především, bikini-fitnesskám k jejich vlastní prezentaci. 

Je plný informací z tohoto fitness světa na jednom místě. Jako zástupci portálu se účastníme mnoha závodů, čímž se bavíme, rozvíjíme fitness a seznamujeme s tímto životním stylem další a hlavně si tento svět užíváme.

6) Co děláte ve volném čase?

Volný čas? Tak ten již téměř nemám žádný. Téměř veškerý můj čas není už volný 🙂 Věnuji se rodině, klasickým povinnostem ženy v domácnosti, ale nemusím zrovna ležet u televize. Umím relaxovat i pracovně. Spoustu času trávím nad rozvojem a zlepšování se jak po osobní stránce, tak stránce pracovní. Fitness není hobby, je to můj životní styl! V oblékání, stylu i myšlení v reálném životě. Mí nejbližší už se dávno nepozastavují nad tím, že neolíznu ani nůž při krájení dortu 😀  Fitness styl je v hlavě a tam to nastavení u mě zatím perfektně funguje!

7) Prozraďte cokoliv, co vás napadne 😉

Právě mě napadlo, že si velice vážím toho, že jste mne oslovili a mohu si takto s vámi povídat a všechny pozvat do životního stylu, který si můžete vést každý po svém, být fit a zdraví! Nepodceňujte se, věřte ve vyšší cíle a to v ty krátkodobé i dlouhodobé! Musíte mít oba a postupně k nim dojít.

Nedělejte věci, že musíte, ale že je dělat chcete!

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na FacebookuFotogalerie:

foto: archiv Michaela Kötelešová
foto: archiv Michaela Kötelešová
foto: archiv Michaela Kötelešová - motto
foto: archiv Michaela Kötelešová – motto
foto: archiv Michaela Kötelešová
foto: archiv Michaela Kötelešová
foto: archiv Michaela Kötelešová
foto: archiv Michaela Kötelešová
foto: archiv Michaela Kötelešová a Kevin Levrone
foto: archiv Michaela Kötelešová a Kevin Levrone
foto: archiv Michaela Kötelešová - závody
foto: archiv Michaela Kötelešová – závody

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share