Rosenberg, Bittnerová a Smoleňák pokřtili nové album kapely LOLA

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Rosenberg, Bittnerová a Smoleňák pokřtili nové album kapely LOLA

Ve čtvrtek 28. dubna proběhl v Praze na Cargo Gallery koncert kapely LOLA spojený s křtem nového alba „Jako divoký koně“. Publikum naplnilo klub od pódia až po bar a spokojeně odcházelo až v ranních hodinách.

Kapela LOLA vydala po 4 letech působení své druhé album, které nahrála u Jiřího Maška (Xindl X, Aneta Langerová…) v Good Day Records. Při této příležitosti si připravila bohatý program nabitý hudebními hosty. Uprostřed show byla placka se 13 novými skladbami pokřtěna Robertem Rosenbergem, který hraje v posledním klipu kapely (Balíky slámy: odkaz) a kapelní múzou Miluškou Bittnerovou. Bonusová skladba „Kladnou hlavou“ (odkaz) je věnována kladenským Rytířům, a tak dalšími kmotry byli i kladenský hokejový obránce David Růžička a odchovanec Kladna a hokejový reprezentant Radek Smoleňák společně s tiskovým mluvčím klubu Vítkem Heralem.

Večer zahájila krátkým setem kapela Artmosphere a LOLA nastoupila vzápětí se svojí show podporovanou videoprojekcí a kamarády z hudebního světa. Zazpívala například Barbora Fialová, na klávesy a saxofon zahrál Tomáš Kuluris ze skupiny Nebe. Nejvíce emocí sklidilo společné vystoupení členů kapely s jejich otci, také hudebníky. Finální přídavek, skladbu „Červenec“, pak zpívalo sborově celé publikum. Na závěr následovala autogramiáda a jamování až do ranních hodin. „Byla to párty plná emocí, přátel, divoké vyústění půlroční práce. Dali jsme si to na maximum a děkujeme, že si tenhle kousek našeho příběhu s námi přišlo prožít tolik lidí. Myslíme, že tohle album bylo řádně uvedeno do světa a bude se mu dařit. Každý v něm určitě najde kousek sebe.“

Kapelu můžete v průběhu festivalové sezony vidět na mnoha hudebních slavnostech a open airech. Jejich výčet naleznete zde: www.lolakapela.cz

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, LOLA kapela
Fotogalerie:

Foto: Radek Fouček
Foto: Radek Fouček
Foto: Radek Fouček
Foto: Radek Fouček
Foto: Radek Fouček
Foto: Radek Fouček

Profilové foto: Radek Fouček

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
 
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share