Romana Pavelková se v osmém měsíci ukázala v plavkách

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Romana Pavelková se v osmém měsíci ukázala v plavkách

Finalistka České Miss, modelka Romana Pavelková se měsíc před porodem ukázala v plavkách.

Během horkého víkendu vystavila své tělo doma na zahradě, ale raději až ve večerních hodinách. Horké dny prý snáší dobře, ale s opalováním to rozhodně v těhotenství nepřehání. “Začaly se mi dělat ze sluníčka pigmentové skvrny, takže se moc neopaluji. Když jdu ven, tak jsem raději ve stínu a na slunci maximálně půl hodiny,” prozrazuje Romana. “Teď o víkendu bylo ale krásně teplo i večer, tak jsem v plavkách zůstala a s manželem jsme si užili letos poprvé krásný večer a grilovali úžasný masíčka na novém grilu” upřesnila Romana. 

Nebýt rostoucího bříška, na jejím těle by těhotenství poznal málokdo. Ona si to ale nemyslí. “Mám deset kilo nahoře, takže z 52 kilogramů je 62. Můj manžel Milan je skvělý chlap a stále mi říká, jak mi to sluší, ačkoliv se já cítím jako vorvaň,” usmívá se modelka. “Milan je s kily navíc vážně spokojen. Nemá prý rád vychrtlé holky. Také moc rád hladí bříško, zvláště, když se Maxík hýbe,” dodala Pavelková, která čeká prvního potomka. Bude to syn Maxmilián. 

romana 2
foto: Romana Pavelková
romana
foto: Romana Pavelková

Zdroj / foto: Romana Pavelková pro Weber

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share