Roman Šebrle: trénuje na půlmaraton

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Roman Šebrle: trénuje na půlmaraton

foto: archiv Roman Šebrle, zdroj: pr-soup.cz

„Každý den běhám 5 – 6 kilometrů, občas si zaběhám i delší tratě, teď mě čeká ve Stromovce krásná zajímavá trať na insportline Prima runu a pak docela náročná trať půlmaratonu, takže trénuju, běhám každý den. Baví mě to, čistí mi to hlavu, dělá mi to radost,” říká moderátor zpráv FTV Prima Roman Šebrle.
„Výhoda atletiky je, že počasí vás nemusí odradit. Je to sice nepříjemné, ale běhám i v dešti nebo když v létě hodně brzy ráno nebo pozdě večer, v horkém počasí se běžcům také neběhá moc příjemně,” dodává sympatický moderátor. Co by poradil takzvaným věčným začátečníkům? „Pomáhá nebýt věčný začátečník, samozřejmě,” směje se Roman Šebrle.

„Když se člověk rozhodne začít běhat, měl by běhat a pak by to měl různě skládat. Jednou si dát dlouhý běh, jednou kratší. Nebo střídat rychlost. Je dobré to skloubit i s posilovnou, zpevnit břicho, záda, nohy,” radí Šebrle.

Prima run se poběží v sobotu 11.května ve Stromovce, start je v pravé poledne. Kdo by chtěl zkusit změřit své síly s Romanem Šebrlem, Petrem Vágnerem a dalšími známými tvářemi, může se tam s nimi potkat.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: FTV Prima
foto: FTV Prima
foto: FTV Prima
foto: FTV Prima

Redakce Bulvar24.cz

Share