“Řídím se podle toho, co cítím a myslím si, že je správné”, říká modelka Natálie Szepová

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

“Řídím se podle toho, co cítím a myslím si, že je správné”, říká modelka Natálie Szepová

foto: archiv Natálie Szep

Představujeme vám českou krásku v prestižní soutěži krásy Fotomodelka Európy, modelku Natálii Szepovou.

Co tě přimělo k tomu se přihlásit do Fotomodelky Europy?

Do e-mailu mi přišla pozvánka ohledně této akce, tak jsem zkusila poslat své fotografie, zda mě vůbec vyberou. Chtěla jsem zkusit jiný druh soutěže krásy, než je například Česká Miss a podobné. Na takové soutěže ani nemám výšku a u této soutěže to není pravidlem, mít 172 cm a více což je super.

Jaké převládaly pocity, když si posílala přihlášku?

Když to teď řeknu blbě, tak asi žádné. Vždy si říkám, je lepší nečekat nic a ono to vyjde. Protože pokaždé, co jsem se na něco těšila nikdy to nedopadlo dobře. 😀

Máš nějaký vzor?

Můj vzor asi už od 13 let je Cara Delevingne, teď už se aktivně modelingu myslím nevěnuje, ale chodila největší přehlídky pro Victoria ‘s Secret. Obdivuji její netradiční vzhled a příjemné vystupování na veřejnosti.

Jaké focení se ti líbilo nejvíce?

Jelikož spoustu focení bylo na Slovensku, nemohla jsem se účastnit skoro většiny. Ale jedno z posledních focení v Nitře bylo příjemné, vznikly fotografie v krásných společenských a svatebních šatech.

Užíváš si spíš focení nebo přehlídky?

Mám to 50/50. Oboje má něco do sebe. Hlavně z přehlídky si odnášíte takový ten adrenalin, že jste třeba na mole neupadla potom celém presu, který v zákulisí panuje. I když to tak nevypadá je to opravdu velmi hektické, převlékání všech různých modelů do 5 minut, ani nestihnete mrknout a je konec přehlídky. Na focení je většinou více času a především klidu. Mám vážně radost, když vzniknou fotografie, na kterých si přijdu krásná, protože o tom to je. Abyste se sama sobě na té fotografii líbila. Takže focení je pro mě odpočinek a přehlídky práce, je to více náročné, to je ale pouze můj názor.

Co tě na focení nejvíce baví a co říkáš na letošní účastnice?

Jak už jsem říkala v předchozí otázce, jsem ráda, když jsou fotografie, u kterých si řeknu, jsem spokojená s výsledkem. Moje rodina mě zná úplně jinak, u většiny fotek říkají, že to nejsem já. 😀 Ohledně holek, k těm nemám jedinou výhradu. Všechny jsou milé a na každé akci si vždy pomůžeme s čímkoliv, když se něco nestíhá. Nepanuje mezi námi žádná rivalita, jako si spoustu lidí myslí, že je to u soutěží krásy běžné.

Nemáš někdy pocit, že být fotomodelkou je náročné?

Nenazvala bych se úplně fotomodelkou. Náročné to musí být pro někoho, koho to nebaví.

Jaké je tvoje povolání a jak to zvládáš skloubit dohromady?

Studuji poslední ročník na Sportovním gymnáziu v Karlových Varech. Takže to teď asi bude trochu složité dohromady s maturitou, ale vše je o domluvě. Myslím, že to zvládám zatím dobře.

Chtěla by ses i nadále věnovat fotomodelingu?

Ano, určitě chtěla. Fotila jsem už před soutěží, takže v tom budu pokračovat doufejme i po škole.

Už jste se někdy účastnila nějaké soutěže krásy?

V 15 jsem se účastnila Miss Junior, kterou jsem tedy i vyhrála a byla to zkušenost, která mi dala opravdu hodně. Myslím, že i ve Fotomodelce mi dost pomohla.

Jako každá malá holčička, také jsi se ráda fotila?

Nepamatuji si, že bych se nějak přehnaně fotila jako malá. U nás doma se nejvíce fotila jako dítě moje starší sestra. Moje „láska“ k focení přišla v pozdějším věku.

Co ráda děláš ve volném čase?

Ve svém volném čase se věnuji volejbalu, už 10 let. Měla jsem úraz, který mě na rok vyřadil. Ale jsem zpět a věřím, že zas budu hrát jako dřív. Když nehraji volejbal, mám ráda spánek a dobré jídlo. Také trávím čas se svým přítelem, který nebydlí se mnou, takže se vidíme jen málo.

Máš nějaké motto?

Motto jako takové nemám. Řídím se podle toho, co cítím a myslím si, že je správné.

Hlasujte pro Natálii pomocí SMS ve tvaru F7 na číslo 9001130 z českých mobilních operátorů nebo na 6668 ze slovenských mobilů. Cena jedné SMS je 1,20 eur s DPH. Hlasovat je možné až do finále, které bude v říjnu. Více informací na http://www.fotomodelkaeuropy.sk/hlasovanie/

Fotogalerie:

foto: archiv Natálie Szep
foto: archiv Natálie Szep
foto: Angelo Filipi
foto: Angelo Filipi
foto: Tomas Turis
foto: Tomas Turis
foto: archiv Natálie Szep
foto: archiv Natálie Szep
foto: archiv Natálie Szep
foto: archiv Natálie Szep
foto: Tomáš Turis
foto: Tomáš Turis
foto: Angelo Filipi
foto: Angelo Filipi
foto: Aneta Juŕíková
foto: Aneta Juŕíková

Redakce Bulvar24.cz

Share