Ria Hrušovská, fitness trenérka a závodnice v crossfit, promluvila o svých pádech a vítězstvích ve svém životě

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Ria Hrušovská, fitness trenérka a závodnice v crossfit, promluvila o svých pádech a vítězstvích ve svém životě

Ria Hrušovská se sportu věnuje již od malička a její tetování vypovídají o jejím příběhu a životním cíli. Jaký příběh a cíl to je?

Ria v 15 letech opustila své rodné město Brno a přestěhovala se do Prahy díky tanci, kterému se tehdy věnovala. Zde se pak postupně začala profilovat její kariéra a začal se plnit její sen, kterým byl “Lesmills” – nejznámější kondiční koncepty na světě.

Její 13 letý boj o tyto programy ji přinesl na cestě životem mnoho překážek a také mnoho příležitostí, jejíž tetování na těle vypovídá své, jakožto loga lesmills…

foto: Marek Musil
foto: Marek Musil

“Vždy jsem snila o tom, že budu profi fitnesska, závodnice v bodyfitness, ale protože jsem se vždy věnovala 100% své práci, nebylo to lehké a nikdy jsme se k tomu plně nedostala”.

Jednoho dne se však celá kariéra Rii otočila směrem, kterým jde dnes a to je MPT Academy. Společně s bratrem začali budovat svůj vlastní byznys. “Když mi bylo 30 let, řekla jsem si, že si svůj sen vzít nedám a za podpory bratra jsem se začala připravovat na své první bodyfitness závody, kde jsem se nakonec umístila na 2. místě”.

Od té doby Ria závodila v bodyfitness přímo za svaz IFBB a má za sebou účast na mistrovství republiky, amatérské Olympii, atd. “Je to velká dřina, která se ale vždy vyplatí. Nebýt bratra, tak bych to asi nikdy nedala… dieta je krutá, zvlášť v době, kdy s bratrem jedeme nonstop 24/7, máme svoji akademii MPT, trénujeme lidi, staráme se o ně se vším všudy a do toho trénujeme :-)”

foto: Marek Musil
foto: Marek Musil

Naneštěstí přišla zase doba útlumu a Ria musela vyřešit své osobní problémy a přestala i závodit v bodyfitness. Ale jak to v životě chodí, pokud něco končí, něco nového opět přichází. U Rii to byl crossfit, kam ji vytáhl její kamarád.

“Crossfit mě velice nadchl a hned jsem věděla, že tohle je můj nový směr. Ale byla to katastrofa 😀 😀 .. jako bývalá aerobička jsem neuměla přeskočit ani švihadlo 🙂 Jediné co mi zůstalo, byla síla z posilovny, ale to bylo vše.”

Ria stále na rozcestí, zda si vybrat směr bodyfitness nebo crossfit. Z počátku se věnovala oběma sportům zároveň, ale v koutku duše věděla, že se bude muset rozhodnout pro jeden z nich. “Vybrala jsem si crossfit, miluji ty lidi, tu rodinu, být v gymu a vědět, že tam vždy někoho potkáte, podpora, hecování… to mě prostě baví :-)”.

foto: Marek Musil
foto: Marek Musil

Ria vyzkoušela po 2 letech v crossfit i závody, kde sice nevyhrála, ale získala zkušenosti a sebevědomí, které ji hecovalo dál, k dalším závodům, kde se již začala umisťovat na dobrých místech. Vše vyvrcholilo v Havířově, kde získala svůj první mistrovský titul.

“Pocity, které jsem prožívala asi nedokáži popsat, je to hodně osobní, prožila jsem hodně a toto vítězství mi ukázalo, že se člověk nikdy nesmí vzdát svého snu, že nikdy není pozdě, že nezáleží na věku… žijeme jen jednou a musíme žít naplno každý den”.

“Teď vím, že crossfit mi udává životní směr, teď vím, že budu dřít ještě víc a udělám vše, abych byla sakra dobrá 🙂 … to je můj cil… 🙂 “

foto: Marek Musil
foto: Marek Musil
foto: Marek Musil
foto: Marek Musil
foto: Marek Musil
foto: Marek Musil
foto: Marek Musil
foto: Marek Musil

Profilové foto: Robert Smělý

Foto: Marek Musil (www.marekmusil.com)

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

Share