Režisérka nafotila mystické fotografie, které vám vyrazí dech

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Režisérka nafotila mystické fotografie, které vám vyrazí dech

Mladá režisérka Eva Toulová se stala modelkou uměleckých fotografií, z kterých se tají dech. V netradičních foto – obrazcích, jakoby ožívala plátna starých umělců a jejich fantaskní svět. Autorem série je jeden z nejvýraznějších propagátorů výtvarné fotografie, Lumír Žemla, jehož hlavní doménou je malovaná fotografie. 

„Lumír je nesmírně talentovaný fotograf iniciující smysluplné charitativní projekty. Já osobně nejsem moc zvyklá objevovat se před objektivem. Ale jako umělkyni mě uchvátila Lumírova práce. Jeho fotky jsou jedny z nejkrásnějších, které jsem viděla! Tak atmosferické a emocionální, připomínající malbu.“ řekla o dílech Eva Toulová. 


Režisérka, která sklízí četné úspěchy na poli filmové branže, před rokem uvedla do kin celovečerní film Šťastná. Dále například režírovala  úspěšnou reklamu pro pánské obleky, která nyní běží na televizních obrazovkách s Martinem Krausem, Tomášem Vernerem a Petrem Štěpánkem.  Pod jejím režijním vedením prošly herecké osobnosti jako Dana Morávková, Jan Hrušínský, David Kraus, Ljuba Krbová, Aneta Krejčíková, David Gránský, Ilona Csáková a mnozí další. 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: Lumír Žemla
foto: Lumír Žemla
foto: Lumír Žemla
foto: Lumír Žemla

Profilové foto: Lumír Žemla

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share