Režisérka Eva Toulová: Hrozil porod na place!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Režisérka Eva Toulová: Hrozil porod na place!

Doslova rizikové natáčení zažila režisérka Eva Toulová před pár týdny v pražském parku ve Vysočanech. Autorka sice už v mladém věku /25 let/ zvládla celovečerní film, přesto jí má ale ve filmovém světě stále co překvapovat.

Pražský park ve Vysočanech se tento víkend proměnil v natáčecí plac videoklipu písně, jejíž autorem je zpěvák a skladatel Jan Nic. V klipu si přál hrát po boku své reálné partnerky, která však tou dobou byla v pokročilém stádiu těhotenství.


„Když jsem scénář četla, myslela jsem, že použijeme na roli těhotné ženy herečku. Každopádně chápu, že chtěl Honza obsadit do role vlastní partnerku. Zároveň jí velmi obdivuji, protože jsme měli trochu bojové podmínky a točit celý den v exteriéru v zimě a za deště, pro ní nemohlo být vůbec nic příjemného.“

Videoklip s názvem ŽIVOT LETÍ JAKO STŘELA, který byl natočen pod taktovkou zmíněné Evy Toulové, produkčně zaštítila společnost Clementine movies. „Potěšilo mě, že jsem byla oslovena k tak zajímavému natáčení. Velmi se mi líbil scénář, který si autor Jan Nic vymyslel, a který se měnil už jen minimálně.“ uvedla režisérka.

Svěží podzimní videoklip by měl světlo světa spatřit v nejbližších dnech. Autoři slibují příjemnou hudbu s chytlavým textem a nápaditým dějovým příběhem.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Zbyněk Fojtík
foto: Zbyněk Fojtík
foto: Zbyněk Fojtík
foto: Zbyněk Fojtík
foto: Zbyněk Fojtík
foto: Zbyněk Fojtík
foto: Zbyněk Fojtík
foto: Zbyněk Fojtík


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share