Režisér Troška v TOP 10 nejoblíbenějších na FDB! Jediný český (vyjma Formana)

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Režisér Troška v TOP 10 nejoblíbenějších na FDB! Jediný český (vyjma Formana)

V první desítce oblíbenosti na FDB je režisér Zdeněk Troška, kritiky často tolik propíraný, leč mezi českými diváky je v první desítce jediný český! (vyjma Miloše Formana)

“Je to jasná odpověď na České lvy, především na ty poslední. Ať si diváci a fanouškové filmů udělají sami obrázek. Mě osobně to velmi potěšilo a velmi si toho vážím. Víc k tomu ale asi nemá cenu říkat,” říká s úsměvem Zdeněk Troška, jehož Babovřesky 3 o víkendu kralovaly žebříčku sledovanosti v českých televizích (1,3 mil. diváků.)

“Nedělám filmy pro kritiky, nedělám filmy pro takzvané “kino osamělého diváka”, kam přijde deset patnáct lidí do sálu, ale dělám filmy pro lidi, pro diváky. Moje filmy neprodělávají a jsou realizovány výhradně ze soukromých finančních prostředků. Divák je tím nejlepším kritikem,” říká Troška.


Nyní Zdeněk Troška s producentkami Danou Volákovou a Michaelou Flenerovou a svým týmem pokračuje v postprodukci vloni natočené, nové pohádkové komedie STRAŠIDLA, která bude mít premiéru 18. srpna letošního roku. A v počítači má už další rozepsaný scénář k příběhu, tentokrát typicky pohádkovému, který by velmi rád co nejdříve realizoval.

Troškovy filmy patří v českých kinech k nejnavštěvovanějším, v českých televizích, ať už jeho komedie, či pohádky k nejsledovanějším a nejčastěji reprízovaným. Ovšem nejen v ČR, ale i na sousedním Slovensku. Tam jsou dokonce ještě častěji součástí televizního programu různých televizních stanic.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: archiv Zdeněk Troška
foto: archiv Zdeněk Troška
foto: archiv Zdeněk Troška
foto: archiv Zdeněk Troška
foto: archiv Zdeněk Troška
foto: archiv Zdeněk Troška

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share