RAKOVINA JE ZPĚT! Karel Gott se opět léčí!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

RAKOVINA JE ZPĚT! Karel Gott se opět léčí!

Karel Gott oslavil 80. narozeniny!

Smutná zpráva přišla z pražské Bertramky! Karel Gott je opět velmi vážně nemocný! Jak přiznal pro deník Blesk, trpí akutní formou leukémie. S onemocněním se léčí ambulantně na Karlově náměstí. Tam, kde se v roce 2016 léčil z rakoviny mízních uzlin.

Poslední týdny a měsíce byly po zdravotní stránce pro Karla Gotta složité. Nevystoupil nakonec ani na festivalu Benátská. Zástupným problémem byly zápaly plic a další indispozice. Bylo ale jasné, že s Mistrem se děje něco vážnějšího. Už proto, že před časem jeho management informoval, že Gott má zápal plic, léčí se z něj a chodí na výměnu krve. Což byl v podstatě velký nesmysl, který si protiřečil.

Mistr nejspíš nechtěl své fanoušky zarmoutit, chtěl začít s nemocí bojovat sám. Nakonec ale přiznal, jak na tom je.

P”řed čtyřmi lety jsem pro agresivní nádor podstoupil velmi intenzivní léčbu, která vedla k jeho úplnému vymizení. Zhruba před rokem a půl se u mě objevila porucha krvetvorby v podobě myelodysplastického syndromu. Přes několik druhů léčby přešlo bohužel toto onemocnění v uplynulých měsících v akutní leukemii. Podstupuji ambulantní léčbu a dojíždím do nemocnice na kontroly, v rámci kterých lékaři sledují můj celkový zdravotní stav,“ přiznal deníku Blesk Zlatý a Platinový slavík.

Ten před časem nazpíval a vydal písničku Srdce nehasnou, kterou nazpíval se svou dcerou Charlottkou. Text v něm zní jako jisté a pomalé loučení.  „Cítím, jak sprintuje čas. Ještě než usnu, chci slyšet tvůj hlas.”

Nyní ale všichni jeho přátelé, kolegové a fanoušci věří, že Karel Gott to opět dá a tu mrchu rakovinu přemůže!

Fotogalerie:

Karel Gott na jedné z posledních zveřejněných fotek
Karel Gott na jedné z posledních zveřejněných fotek
Před časem se setkal se svými dvěma staršími dcerami Lucií a Dominikou
Před časem se setkal se svými dvěma staršími dcerami Lucií a Dominikou
Karel Gott bojuje s agresivní formou rakoviny
Karel Gott bojuje s agresivní formou rakoviny

 

Redakce:Bulvar24.cz

Foto: archiv K. Gotta, FB

 

 

Share