Půvabné moderátorce Ivetě Vítové skončila mateřská a vrací se do práce

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Půvabné moderátorce Ivetě Vítové skončila mateřská a vrací se do práce

Konec prázdnin a volnějšího režimu oslavila sympatická moderátorka Iveta Vítová Lutovská (33) s dcerou Anetou (3) v pražské zoo. Den jako malovaný asi nelze strávit pohotověji.

„Anetka se těšila na žirafy a byla zvědavá taky na lemury a tučňáky.“, říká krásná blondýnka.

„Teď od září nám nastane už jiný režim. Anetka jde do školy, poprvé na celý den i se spaním. Dříve chodila jednou dvakrát v týdnu na dopoledne. A teď se těší. Říká, maminko, kamarádka bude chodit ještě do té malé školky a já už do velké.“, dodává Iveta. „Anetka se do školky těší, je společenská a přítomnost dětí už vyžaduje více  než dříve. A já se zase těším do práce, na nové prostředí, jiné lidi…Bejt máma je nejvíc, ale je fajn, když to člověk může osvěžit prací nebo i jinými aktivitami, než jen těmi maminkovskými.“, směje se bývalá královna krásy Iveta Vítová (Lutovská).


Druhé dítě s manželem Jaroslavem Vítem chtějí, ale když ho nestačili do věkového rozdílu dětí 3 let, tak už teď nespěchají a nechávají tomu delší čas.

Anetka je rozhodně jedna z nejkrásnějších holčiček českého showbyznysu. Den v zoo si užily, nechyběla ani zastávka u dětského brouzdaliště nebo jízda na koníčkách.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: obagcz
foto: obagcz
foto: obagcz
foto: obagcz
foto: obagcz
foto: obagcz


 


Profilové foto: obagcz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share