První oficiální fotky finalistek soutěže Česká Miss 2016 nafotil Lukáš Dvořák

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

První oficiální fotky finalistek soutěže Česká Miss 2016 nafotil Lukáš Dvořák

Dvanáctý ročník soutěže Česká Miss odstartovalo sedm po sobě jdoucích castingů. Castingy začaly 9. listopadu a již 15. listopadu byly vybrány všechny dívky, které postoupily do semifinále. Ve Wellness hotelu Vista se nakonec v boji o korunku utkalo 45 dívek z celé České republiky, přičemž  pouze deset z nich se mohlo stát finalistkami soutěže. V neděli 6. prosince finálovou desítku čekalo první oficiální beauty focení, tentokrát pod taktovou uznávaného fotografa Lukáše Dvořáka. 

Deset finalistek soutěže Česká Miss mělo o druhém adventním víkendu opravdu napilno. V sobotu absolvovaly semifinále a hned v neděli 6. 12. je čekalo první oficiální beauty focení, které měl na starosti fotograf Lukáš Dvořák. Dlouhé roky působil ve světovém centru módy – italském Miláně. Každý rok reprezentuje Českou republiku na festivalu módní fotografie v Cannes. Publikuje v řadě magazínů, jeho fotky se objevily v prestižních titulech, jako je Harper’s Bazaar, Vanity Fair, Marie Claire a další. Umělecké fotografie Lukáše má ve svém portfoliu 47 galerií v mnoha zemích světa. „Tento ročník soutěže je velmi zajímavý. Bude těžké vybrat vítězku, protože všechny dívky jsou krásné nejen navenek, ale i uvnitř. Pokusím se o fotografie, které právě tuto výjimečnost zachytí,“ popisuje fotograf Lukáš Dvořák. 

Sobotní semifinále mělo čyři kola. Nejprve se dívky předvedly v džínách a tričku. Poté následovala oblíbená promenáda v plavkách. Anglický jazyk je v dnešní době nutností, proto přímo v plavkách prověřil jazykovou zdatnost semifinalistek moderátor finálového večera Libor Bouček. Po druhém kole porota vybrala dvacet postupujících dívek, které čekala ještě dvě kola. Volná disciplína odhalila přednosti a dovednosti všech soutěžících. Nechyběl tanec, divadelní scénka nebo jumping. V posledním kole dívky čekal rozhovor s moderátorem semifinále Pavlem Cejnarem. V podvečer 5. 12. bylo jasno. Těchto deset dívek postupuje do finále soutěže Česká Miss 2016: 


–       Bezděková Andrea, 20 let, studuje Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, obor management sportu. Narodila se a bydlí v Náchodě.

–       Dušková Lucie, 19 let, studuje Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy. Narodila se a bydlí v Plzni.

–       Hávová Michaela, 21 let, studuje Vysokou školu obchodní, obor cestovní ruch. Narodila se a bydlí v Praze.

–       Kubíčková Kristýna, 18 let, studuje obor podnikání. Narodila se v a bydlí v Ostravě.

–       Kotková Natálie, 21 let, studuje Vysokou školu finanční a správní, obor marketingová komunikace. Narodila se v Ústí nad Labem, bydlí v Praze.

–       Košťálová Dominika, 22 let, studuje Jihočeskou univerzitu, obor fyzioterapie. Narodila se a bydlí v Českých Budějovicích.

–       Kováříková Nikola, 22 let, studuje Právnickou fakultu Univerzity Palackého. Narodila se ve Zlíně, bydlí v Napajedlech.

–       Neumanová Vendula, 23 let, studuje Jihočeskou univerzitu, obor teritoriální studia. Narodila se v Českém Krumlově, bydlí ve Velešíně.

–       Rezková Adéla, 21 let, studuje Masarykovu univerzitu, obor speciální pedagogika. Narodila se a bydlí v Uherském Hradišti.

–       Zdvořilá Šárka, 19 let, brigádně pracuje v oboru hotelnictví. Narodila se v Broumově, bydlí v Orlová – Lutyně.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

Rezková Adéla - Česká Miss 2016
Rezková Adéla – Česká Miss 2016
Neumanová Vendula - Česká Miss 2016
Neumanová Vendula – Česká Miss 2016
Zdvořilá Šárka - Česká Miss 2016
Zdvořilá Šárka – Česká Miss 2016
Kováříková Nikola - Česká Miss 2016
Kováříková Nikola – Česká Miss 2016
Kotková Natálie - Česká Miss 2016
Kotková Natálie – Česká Miss 2016
Hávová Michaela - Česká Miss 2016
Hávová Michaela – Česká Miss 2016
Dušková Lucie - Česká Miss 2016
Dušková Lucie – Česká Miss 2016
Kubíčková Kristýna - Česká Miss 2016
Kubíčková Kristýna – Česká Miss 2016
Košťálová Dominika - Česká Miss 2016
Košťálová Dominika – Česká Miss 2016
Bezděková Andrea - Česká Miss 2016
Bezděková Andrea – Česká Miss 2016

foto: Lukáš Dvořák

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share