První klapky “Jak básníci čekají na zázrak” v režii Dušana Kleina

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

První klapky “Jak básníci čekají na zázrak” v režii Dušana Kleina

S panem režisérem se na první klapce sešli Eva Holubová v roli VOJTĚCHY (vrchní sestry Domova na konci cesty), Lukáš Vaculík (v roli KARASE) a Jiří Strach, který si zahrál roli PORTÝRA. Natáčení v Rezidenci Liběchov odstartovala scéna, kdy Karas pozval Vojtěchu na luxusní večeři a pro vrchní sestru to nedopadne úplně dobře… 

Natáčení bude probíhat až do 15.11. v lokacích Prahy, Litoměřic, Kladna a Mělníka. Do kin bude film uveden od 14.4.2016 

V hlavních rolích uvidíme opět Pavla Kříže, Davida Matáska, Terezu Brodskou, Lukáše Vaculíka, v epizodních rolích zůstávají dobře známí herci z minulých dílů – Pavel Zedníček, Miroslav Táborský, Josef Somr, Eva Jeníčková, František Ringo Čech, Markéta Hrubešová, které doplní další známé tváře.

… pošesté

… Když jsem v roce 2003 přišel s tím, že natočíme páté Básníky – Jak básníci neztrácejí naději, často jsem slýchával: „A bude to ještě někoho zajímat?“ Překvapila mě ta reakce, protože Básníci se mezitím stali pojmem, ZNAČKOU, kterou každý zná. Bylo mi jasné, že ať příznivci nebo odpůrci, všichni znají doktora Šafránka a Kendyho – a tudíž dochází k efektu, jaký známe ze vztahu k příbuzným. Nemusíte je mít rádi, ale zajímá vás, co se kolem nich děje. Navíc jsem věděl, že máme dobrý scénář s typickým skeptickým humorem doktora Ladislava Pecháčka.

Filmoví Básníci se v diváckém povědomí stali značkou
– původní, českou značkou – která je zárukou laskavého humoru, pohody a pozitivního naladění.

Miloslav Šmídmajer, Bio Illusion, producent

 


Fotogalerie:

foto: Jan Kroupa / Bio Illusion/ Bioscop
foto: Jan Kroupa / Bio Illusion/ Bioscop

Zdroj: Bio Illusion/ Bioscop

Profilové foto: Jan Kroupa / Bio Illusion/ Bioscop

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share