Prorazí tenhle český hezounek v Eurovizi?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Prorazí tenhle český hezounek v Eurovizi?

Na letošním ročníku Eurovision Song Contest 2018 bude Českou republiku reprezentovat Mikolas Josef, který zvítězil jak u odborné poroty, tak v diváckém hlasování národního kola. Prorazí dvaadvacetiletý hezounek mezi zpěváky a zpěvačkami z celého světa? Bude záležet jenom na štěstí a na tom, zda bude hlasujícím divákům sympatický. Právě o sympatiích takové soutěže jsou především. 

Mikolas Josef bude 8. května v Lisabonu s písní Lie To Me bojovat o postup do finále, které proběhne 12. května 2018.


Vítěz národního kola získal takřka polovinu všech diváckých hlasů a obdržel i plný počet bodů u sedmi z deseti mezinárodních porotců. „Mikolas získal osmašedesát z osmdesáti možných bodů. Jeho vítězství lze skutečně označit za drtivé. Znamená to, že má jednoznačně mezinárodní parametry, což mu určitě dodá sebevědomí a motivaci pro další hudební kariéru, včetně vystoupení v Lisabonu,“ komentuje výsledky vedoucí české delegace Jan Bors. 

Mikolas Josef je dvaadvacetiletý zpěvák z Prahy, hudební producent a režisér videoklipů. Kariéru začínal jako pouliční umělec po evropských městech a k tomu si modelingem přivydělával na vysněné hudební studio. V roce 2015 debutoval prvním singlem a videoklipem „Hands Bloody“. Od té doby se s dalšími singly umisťuje vysoko v hitparádách. Účast na Eurovision Song Contest v Lisabonu bere jako životní příležitost. „Ovládlo mě obrovské nadšení a nejen u mě, ale i u mé rodiny a mých spolupracovníků v Praze a ve Vídni. Všichni tím dnes žijeme a doufám, že to udělá radost i mým fanouškům, kteří pro mě hlasovali. Je to velká událost. Po tři měsíce nás teď čeká spousta práce. Těším se na ni,“ popisuje Mikolas Josef.

„Důležité je ocenit i výsledky zbylých finalistů, tedy Evy Burešové, Debbi, Pavla Callty a skupin Eddie Stoilow a Doctor Victor. Všichni měli silné skladby a odvedli skvělou práci. Dělali maximum nejen pro svou vlastní propagaci, ale především i pro propagaci soutěže ESCZ, České televize a České republiky u nás i v zahraničí,“dodává kreativní producent Jan Potměšil. Oživení národního kola a vysokou úroveň soupeřící šestice interpretů pozitivně hodnotili nejen fanoušci a odborníci u nás, ale i v zahraničí.
Fotogalerie:

Mikolas Josef nás bude reprezentovat na Eurovizi 2018
Mikolas Josef nás bude reprezentovat na Eurovizi 2018
Mikolas Josef je sexy mladík s velkým talentem!
Mikolas Josef je sexy mladík s velkým talentem!
Mikolas začínal jako model!
Mikolas začínal jako model!
Mikolas Josef je dnes už kus chlapa!
Mikolas Josef je dnes už kus chlapa!
Mikolas se na Eurovizi velmi těší!
Mikolas se na Eurovizi velmi těší!

 

Bulvar24.cz

Linda

Share