Proč nebudete nikdy úspěšní? 14 bodů, které každý den děláte, a které vás činí neúspěšnými.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Zamyšlení

Proč nebudete nikdy úspěšní? 14 bodů, které každý den děláte, a které vás činí neúspěšnými.

Už jste někdy přemýšleli o tom, proč nejste úspěšní? Ne? Pak je to jeden z bodů, proč opravdu úspěšní nejste. Ale otázku bych spíš měl otočit, protože pokud budete přemýšlet negativně, tak úspěšní také nebudete… rozumíte tomu? 🙂

Podívejme se nyní na dalších pár bodů, které z vás dělají neúspěšné lidi…

1) Vstáváte pozdě! Všimli jste si, že úspěšní lidé většinou vstávají velice brzy a věnují se sami sobě? Sportují, snídají doma, připravují se na aktivní den plný úspěchu.

2) Spíte příliš dlouho! Spíte více, jak 8 hodin denně? Pokud ano, jste pak přespaní, bolí vás celé tělo, nemáte tu správnou náladu být úspěšní.


3) Nesnídáte doma! Snídat v práci je totiž strašně neefektivní, už jenom z pohledu toho, že si snídani pořádně neužijete, protože už kolem sebe máte své kolegy nebo vám do toho začínají vyzvánět telefony, apod. Všimněte si, že úspěšní lidé snídají doma společně se svojí rodinou.

4) Jezdíte ve špinavém autě! Říká se… “takové, jaké máš auto, takový jsi i ty”. A je to pravda. Tak jak se chováte ke svému autu, chováte se i k sami sobě a druhým lidem. Všimněte si, že úspěšní lidé jezdí v čistých autech. 

5) Děláte moc věcí najednou! Píšete emaily, telefonujete, hovoříte s kolegou,… přemýšlíte, co budete dělat na večeři, apod. Úspěšní lidé dělají vždy jednu věc, soustředí se na ni, dělají ji efektivně a rychle.

6) Žijete virtuálním životem! Jste na sociálních sítích více, jak 30 minut denně? Pokud nepotřebujete sociální síť ke své práci, pak je pro vás zbytečné tam být. Místo toho, abyste žili svůj reálný svět, tak sledujete jiné lidi co dělají a nedělají a ztrácíte tak svůj vlastní drahocenný čas.

7) Vystavujete se! Fotíte si selfíčka, vystavujete si své fotky na sociálních sítích? Pak se nedivte, že třeba nemůžete najít práci apod. Kdo by zaměstnal manažera / manažerku, co má fotky v bikinách / spodní prádle, apod. na sociální síti. Úspěšní lidé sociální sítě využívají pouze pro pracovní účely, své soukromí si hlídají.

8) Nesportujete! “Ve zdravém těle, zdraví duch” Úspěšní lidé sportují, běhají, hrají tenis, golf apod.

9) Přejídáte se! Jíte toho moc nebo příliš málo, stravujete se nezdravě, jíte nepravidelně. Úspěšní lidé si udělají svůj čas na ranní snídani s rodinou, oběd s kolegou a večeři s přáteli nebo opět rodinou. Mezi tím stihne i malou svačinku, aby nehladověl. A hlavně, nenechají se rušit u jídla prací.

10) Ponocujete! Váš život je jedna velká párty. Bez večírku nemůžete existovat. S tím spojené pití alkoholu. Úspěšní lidé neponocují, mají pravidelný režim, večer odpočívají nebo se věnují rodině a dětem, či svým koníčkům.

11) Neodpočíváte! Tělo si po náročném dni potřebuje odpočinout. Ať už sportem, meditací, nebo pokud pracujete převážně v kanceláři, tak i lehkou fyzickou prací na zahradě. Úspěšní lidé si vždy najdou čas na odpočinek.

12) Neplánujete! Váš život nemá plán a žijete ze dne na den. Každý úspěšný člověk má plán na daný den, týden, měsíc, rok. Zná své cíle a jde si za nimi. Pokud nemáte svůj cíl, nevíte kudy jít a bloudíte světem, bez cíle a bez úspěchu.

13) Nechybujete! Bojíte se udělat chybu. A když ji uděláte, tak se z ní nepoučíte a uděláte ji znovu. Úspěšní lidé také chybují, ale nebojí se tu chybu udělat, umí zdravě riskovat a z chyb, které udělají, se učí.

14) Čtete a nic neděláte! Příliš mnoho čtete pozitivních článků nebo se díváte na videa o tom, jak být úspěšný. Všimli jste si, že úspěšní lidé tyto články píší místo toho, aby je četli? Oni totiž místo čtení jednají a svůj úspěšný život žijí.

Buďte úspěšní, zvedněte se ze židle, vstaňte z postele a jděte za svým cílem, svým úspěchem!

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Redakce Bulvar24.cz
Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda-1024x317

Share