Proč byli Zounar s Krausem už 100krát nahatí?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Proč byli Zounar s Krausem už 100krát nahatí?

Po sté a zase znova! Tolikrát se už herci Martin Zounar a Martin Kraus museli na jevišti svléct. Důvodem je představení Dva nahatý chlapi. Právě tato komedie od Sébastiéna Thiéryho oslavila 100. reprízu. Hraje se nejenom v Praze ale po celé řadě českých a moravských divadel či kulturních domech. Velmi úspěšně a vždy je vyprodáno. Nyní už herci spolu s kolegyněmi Martinou Randovou, Danielou Šinkorovou a novým kolegou Zbyškem Pantůčkem připravují i novou hru.

Stou reprízu “Naháčů”, oslavil tým pod vedením režiséra Antonína Procházky jak jinak než představením, přípitkem v pražském Divadle Palace. Kromě zájezdů ale zkouší tým komedii Osm eur na hodinu, která bude mít začátkem března premiéru. “Je od stejného autora a je to zase velká legrace. Jen tentokrát budu travestita…,” směje se na celé kolo Martin Zounar.

Ten si spolupráci s kolegy, režisérem i producentem Jiřím Turkem náramně užívá a pochvaluje. “Je to vážně skvělá spolupráce, velká legrace a jsme taková bezva parta. To mě baví…,” dodává Zounar.

„Nás to baví, i když je to už posté. Navíc jsme si to sami vyšperkovali a pan režisér Antonín Procházka nám dává i trochu volnou ruku, abychom si některé věci vymysleli, dopilovali po svém. My na sebe totiž všichni hodně slyšíme, takže se pracuje úplně jinak a skvěle. Je to skvělá parta a já jsem moc ráda, že mně producent Jiří Turek oslovil a můžu toho být součástí,“ prozradila herečka Martina Randová, kterou diváci sice znají hlavně z Ordinace v růžové zahradě, kde tvoří právě se Zounarem nezapomenutelnou dvojici, ale také z pořadu o proměnách. Momentálně hraje i ve Studiu Dva novou hru s Ivou Pazderkovou s názvem Třetí prst na levé ruce.

Ovšem ve složením v jakém herci hrají Dva nahatý chlapi, zkouší zároveň ještě s novým členem týmu, hercem a dabérem Zbyškem Pantůčkem novou komedii Osm eur na hodinu, od stejného francouzského autora.

„Premiéra je začátkem března v pražském Divadle Palace, kde se bude hrát, ale jinak s komedií opět pojedeme po celých Čechách a Moravě. Spolupráce se všemi herci, režisérem, týmem je skvělá a opravdu vznikla skvělá parta lidí, která drží při sobě, podporují se. Je to prostě radost s takovými lidmi spolupracovat,“ chválí si producent Jiří Turek. Poznamenal, že i na letošním festivalu humoru Komedy fest v Plzni bude nová komedie Osm eur na hodinu také k vidění.

Fotogalerie:

Dva nahatý chlapi slavili 100. reprízu
Dva nahatý chlapi slavili 100. reprízu
Komedie Dva nahatý chlapi slaví všude obrovský úspěch
Komedie Dva nahatý chlapi slaví všude obrovský úspěch
Ve skoro stejném složení zkozší herci s režisérem novou komedii Osm eur na hodinu
Ve skoro stejném složení zkozší herci s režisérem novou komedii Osm eur na hodinu

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: JT Promotion, Jaroslav Hauer

Share