Příští týden se začne natáčet GANGSTER KA

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Příští týden se začne natáčet GANGSTER KA

Příští týden v režii Jana Pachla padne první klapka natáčení nového filmu GANGSTER KA. Herci Hynek Čermák, Miroslav Etzler a  Jan Vlasák se ještě včera sešli v show roomu MARCO MIRELLI při zkoušce jim na míru šitých obleků pro natáčení filmu.

Společnost MARCO MIRELLI vyhověla filmové produkci a během týdne jim ušila luxusní pánské obleky, představiteli hlavní role Hynkovi Čermákovi dokonce hned třikrát. 

GANGSTER KA vypráví příběh mafiána, který zbohatl na miliardových daňových podvodech v obchodu s ropnými produkty a který později usiloval o ovládnutí státního podniku Čepro, v němž jsou uskladněny strategické zásoby ropy.

Ústřední postavou filmu je gangster Radim Kraviec přezdívaný Káčko (Hynek Čermák).  

Fotogalerie Hynka Čermáka, Miroslava Etzlera a Jana Vlasáka ze včerejšího fittingu Marco Mirelli:

Pohreb Moravkova
Foto: Bioscope
Pohreb Moravkova
Foto: Bioscope
Pohreb Moravkova
Foto: Bioscope
Pohreb Moravkova
Foto: Bioscope
Pohreb Moravkova
Foto: Bioscope
Pohreb Moravkova
Foto: Bioscope
Pohreb Moravkova
Foto: Bioscope
Pohreb Moravkova
Foto: Bioscope

Film GANGSTER KA podle námětu Jaroslava Kmenty, který je autorem knihy Padrino Krejčíř. 

Film vypráví příběh mafiána, který zbohatl na miliardových daňových podvodech v obchodu s ropnými produkty a který později usiloval o ovládnutí státního podniku Čepro, v němž jsou uskladněny strategické zásoby ropy. Ústřední postavou filmu je gangster Radim Kraviec přezdívaný Káčko (Hynek Čermák).

Byl schopen násilí, ale až teprve únos a zabití jeho otce, které měla na svědomí konkurenční mafie, ho změnila ve vraždící monstrum. V době otcova únosu byl ve vazbě, a když se vrátil, slíbil pomstu každému, kdo se na vraždě otce podílel nebo kdo byl spojen s vyšetřováním jeho zločineckých aktivit.  A tak mizí ze světa několik důležitých svědků policie, jsou zavražděni členové podsvětí a o život přijde i jeden z policistů. Káčko do toho všeho chystá poslední útok na stát: ovládnutí strategického ropného podniku. Tomu na poslední chvíli zabrání policie a Káčka zatýká v jeho luxusní vile. Jenže Káčkovi se podaří z vily, kde je v tu chvíli dvanáct policistů, utéct.  Mizí na Seychely a později do Jihoafrické republiky. Káčko poté vydírá politiky a hrozí, že zveřejní, jak financoval vládní stranu a jednotlivé politiky. 

Příběh je rozdělen do dvou samostatných filmů.  První díl GANGSTER KA – Manuál Gangstera se soustředí na události okolo postavy Káčka na území ČR. Druhý díl GANGSTER KA 2 – Válka polosvěta vychází z Káčkovy exilové anabáze.

Distributor filmu společnost BIOSCOP plánuje premiéru prvního dílu v září 2015, téhož roku v listopadu vstoupí do kin i druhý díl.

Foto: Bioscope

Redakce Bulvar24.cz

Share