Přípravná akce natáčení velkolepého hudebního klipu Kali 4 DIAMOND RACE

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Přípravná akce natáčení velkolepého hudebního klipu Kali 4 DIAMOND RACE

Luxusní auta a sexy modelky…. to je DIAMOND RACE… a také přípravná akce natáčení velkolepého hudebního klipu Kali 4 DIAMOND RACE.

Kali je hvězda slovenské hiphopové scény přezdívaný Koloman Magyari. Společně s Peterem Panem jako producentem a Mirem Čímem jako managerem je na špičce rapového žebříčku. Jeho skladby mají na You Tube shlédnutí od 3 mil. do 6 mil. , což svědčí o jeho nebývalé popularitě.

Diamond Race se na konci roku 2013 dohodl na spolupráci a Kali s Peterem Panem složili skladbu na míru právě pro Diamond Race. Nová skladba byla prezentovaná i velmi nekonvenčním video klipem na začátku dubna 2014 ve všech médiích včetně hudebních kanálů Óčko. Ve video klipu byla použita sportovní vozidla v celkové sumě přes 180 mil. CZK. Natáčelo se v atraktivních lokalitách po celé ČR za použití nejlepší natáčecí techniky ( 4K kamery RED) a dojemný příběh malého chlapce jistě zaujme. Vozidla ve videoklipu : Mercedes SLR, Lamborghini Gallardo LP560 -4, Lamborghini Aventador LP700-4, Lamborghini Murcielago SV, Nissan GTR, Porsche 911 – 997 Turbo, Porsche 911 – 997 GT2, BMW M3 Schnitzer, Dodge Viper SRT10, Dodge Viper RT10, Ford Mustang GT500 Shelby, Chevrolet Corvette Z06, Chevrolet Corvette ZR1, Chevrolet Camaro SS, Aston Martin DBS Coupe, Bentley Continental GT, Koenigsegg Agera, Ferrari FF 2x, Ferrari Italia 458 Spider, Ferrari Italia 458 okruhový speciál, Ferrari 430 okruhový speciál a poslední natáčecí den, máme domluvené Ferrari Enzo

Říjen a Listopad 2013 Natáčecí den č. 1 Letiště PŘÍBRAM Natáčecí den č. 2 Brněnský okruh Natáčecí den č. 3 Zámek PETROVICE Natáčecí den č. 4 PRAHA Natáčecí den č. 5 PRAHA Boscolo / Top Gear (19.03.2014 zde byl i KALI)

Klip byl dokončen v průběhu května a následně byl na hitparádě radia Kiss Hady. Zde byl po celou dobu (jak nejdéle pravidla dovolovala) a většinu doby byl na prvním místě (maximálně do 3 pozice).

Článek: Ohlédnutí za letošním závodem Diamond Race

Zdroj: Youtube

Redakce Bulvar24.cz

Share