Přijďte se stát na chvíli dyzajnérem do kreativní zóny jarního Dyzajn marketu!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Přijďte se stát na chvíli dyzajnérem do kreativní zóny jarního Dyzajn marketu!

Jarní Dyzajn market si pro své návštěvníky opět připravil kreativní zónu, tentokrát nejen pro děti, plnou zajímavých workshopů a tvůrčích dílen. “Program kreativní zóny jsme tentokrát sestavili převážně ze samotných tvůrců, kteří se Dyzajn marketu účastní. Dyzajn market je o kreativitě a originalitě, a to stejné chceme, aby mohl návštěvník zažít i na vlastní kůži a odnést si tak zážitek nebo výrobek, který vlastnoručně vyrobil”, vysvětluje Markéta Šindlová, dramaturg kreativní zóny Dyzajn marketu. 

V  sobotu 19.3. se v kreativní zóně uskuteční workshop se značkou SRNA s recyklovanými lahvemi. Návštěvníci si vyrobí například zajímavou vázu, mísu nebo skleničku na pití. Dostanou skvělou příležitost pracovat se sklem, být kreativní a vdechnout starým věcem určeným k vyhození nový příběh. Během workshopu s Kalografií si děti budou malovat blátem na obličej. Ponrepo si připravilo oblíbenou animační dílnu, kde si děti i jejich rodiče vytvoří krátký film. S účastnící se značkou Krasohledy si návštěvníci vyrobí svůj originální a unikátní krasohled.

V neděli 20.3. se rodiče a děti mohou těšit na workshop s jazykovou školou Keytone, Unlimited design a Papírnou. Společně s Cyrilem Dunděrou si složíte i vlastní tašku nebo batoh: “Na workshopu “paper bag” ukáži, jak taška funguje, jak se dá poskládat do různých tvarů a jak se dá znovu přeskládat. Taška je z papíru, takže se na ní lehce kreslí, píše i čmárá. Workshop paper bag je určen všem těm, co mají bujnou fantazii a těm kteří ještě svojí papírovou tašku nemají”, říká Cyril Dunděra.


 V rámci doprovodného kulturního programu se návštěvníci mohou těšit na představení pro děti i dospělé divadelních spolků Buchty a loutky a Kaká. V sobotu mimo jiné vystoupí i Tanita Yankova a Michael Lužný. Písně známých autorů v nevšedním podání s minimalistickými prvky kytary, zpěvu, zvonkohry a tamburíny. V neděli Piazzetu rozehraje a roztančí kapela Olats Otesoc v čele s herečkou, blogerkou a vítězkou StarDance Maruškou Doležalovou. 

Dyzajn market Jaro se uskuteční na piazzetě Národního Divadla o víkendu 19. – 20. března 2016 od 10:00 do 19:00.  Akce je zdarma, bezbariérová a dog-friendly

Program kreativní zóny nejen pro děti Dyzajn marketu Jaro

19.3. sobota

10:00    13:00    SRNA – dílna z recyklovaných skleněných láhví

13:00    14:00    Hodina Kalografie – malování blátem na obličej

14:00    16:00    Ponrepo dětem – animační dílna

16:00    18:00    Krasohledy – vytvoř si svůj krasohled                       

20.3. neděle

10:00    13:00    Workshop s jazykovou školou Keytone

13:00    14:00    Unlimited design – tvoření z kartonu

14:00    16:00    Cyril Dunděra – paper bag

16:00    18:00    Papírna – překvapení z papíru

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: Tomáš Polák
foto: Tomáš Polák
foto: Tomáš Polák
foto: Tomáš Polák
foto: Tomáš Polák
foto: Tomáš Polák
foto: Tomáš Polák
foto: Tomáš Polák

Profilové foto: Tomáš Polák

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share