Potvrzeno: Budková randí s Ondřejem Pavelcem

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Potvrzeno: Budková randí s Ondřejem Pavelcem

Uhrančivě krásná modelka Tereza Budková se v Čechách moc neohřeje. Převážnou část roku tráví pracovně v Německu, kde fotí kampaně známých značek, a teď to vypadá, že přesměruje svoje pracovní aktivity za svou láskou do Kanady. Již nějaký měsíc se povídá, že se vídá s legendárním hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem a včera nám Tereza jejich vztah oficiálně potvrdila.

„Ano, s Ondrou jsme spolu.“ potvrdila svůj nový vztah modelka, která se letos na jaře rozešla se svým přítelem po osmi letech. Sama však dlouho nezůstala. Na charitativní akci Jakuba Voráčka se seznámila s Ondřejem Pavelcem a pravděpodobně právě tam přeskočila jiskra.


„Jsem šťastná.“ dodává se zářivým úsměvem Tereza.Byla jsem za Ondrou na dva týdny na návštěvu. Věřím, že můžeme skloubit naše pracovní i soukromé životy. Když se chce, jde všechno.“ usmívá se Tereza Budková.

Terezu jsme potkali na pirátské lodi Captain Morgan na pražské náplavce, kam vyrazila se svou maminkou na kapitánskou party.

„Vyvedla jsem mamku ven a každý říká, že je to moje sestra.“ říká Tereza. Po mamince zdědila krásný úsměv i postavu a po jejím vzoru se nejspíš nemusí bát stárnutí, s největší pravděpodobností bude vypadat stále mladě jako ona. Nejlepším lékem proti času je láska a tou Tereza nyní jen kvete.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Tereza Budková s maminkou
Tereza Budková s maminkou
Tereza Budková - kapitánská párty
Tereza Budková – kapitánská párty
Pirátky Tereza a Veronika
Pirátky Tereza a Veronika


 Foto: Captain Morgan

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share