Populární sraz nádherných žen a vypracovaných mužů klubu SIWI Fitness

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Populární sraz nádherných žen a vypracovaných mužů klubu SIWI Fitness

Působištěm vyhledávaného srazu SIWI Fitness se stala Praha. Hostitelem byla známá posilovna Victory fitness s výborným řečníkem a spolumajitelem posilovny Jiřím Vilímkem, který se zúčastnil semináře srazu a seznámil tak hosty s jeho zážitky a zkušenostmi ze závodů v USA.

Účastníkem srazu byla i Kateřina Kyptová, známá česká reprezentantka kulturistiky a fitness. Rozdělila se o své zkušenosti a předala rady budoucím i stálým závodníkům. Přinesla do klubu příjemnou atmosféru a zvedla i úroveň tohto srazu. Osobnost klubu SIWI Fitness Filip Šteflovič známý a velmi dravý physique, seznámil hosty se svou formou, a také prozradil své plány do budoucna. Na srazu jste mohli potkat například známé tváře jako Nika Cigolinova, Martina Lešenara, Pavla Čermáka, Jirku Procházku, Kamilu Pavlíčkovou.

Hlavním cílem srazu je zábava, propagace a nové informace. O kvalitu fotek se postarala fotografka Sabina Dračková, která se specializuje na odvětví fitness. Byl pozván kameraman Lukáš Hamza, který uskutečnil reportáž o tomto srazu.

Článek: Krása lidského těla nezná hranice „SIWI Fitness posouvá své závodníky k sebevědomí a jistotě“.

Zdroj: Youtube, HABO

03
Kateřina Kyptová

Foto: Sabina Dráčková

Redakce Bulvar24.cz

Share