POPRASK V METRU! Krásky propadly šílenému Silent Disco

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

POPRASK V METRU! Krásky propadly šílenému Silent Disco

Pražským metrem mezi stanicemi Florenc a Zličín začaly nedávno cvakat fotoaparáty kolemjdoucích doslova jako zběsilé. Co se na jinak poklidných stanicích dělo?

O rozruch se postarala trojice krásných mladých dívek. Oděny do bláznivého oblečení se sluchátkami na uších se začaly pohybovat do rytmu hudby a propadly kouzlu šíleného silent disco. 

Že neznáte silent disco? Představte si jednoduše diskotéku, na které nehraje hudba nahlas, ale každý ji poslouchá samostatně ve svých sluchátkách. Vraťme se ovšem k tančícím dívkám, které se nebránily dělat přímo ve vlakové soupravě doslova psí kusy, ať už se jednalo o provaz na madlech, věšení se za stropní držátko nebo ovíjení se kolem tyče.


Jak na netradiční představení cestující reagovali? Nezavolal snad někdo na dívky ostrahu? Reakce spolucestujících byla spontánní a lidská. Nejprve pouze ohromeně a nevěřícně zírali s tichým úžasem nad jejich troufalostí a umem. Poté se jim začal pomalu na tvářích vykreslovat úsměv, až se nakonec sami zapojili, začali pokyvovat hlavou a pohupovat se do rytmu tance. Vrcholem bylo, když dívkám za umělecké vystoupení začali tleskat. Po chvíli už bylo v pohybu a povznesené náladě celé osazenstvo vagonu.

Když potom na následující stanici nastupovali noví cestující, měli dojem, jakoby právě vpadli do nějaké rozjeté párty. Co měly dívky za lubem? Čeho byli vlastně cestující svědky? Osobitou performancí upozornily všechny kolem na blížící se Glow Show plnou nakupování, módy, hudby a umění v Metropoli Zličín, která se uskuteční od pátku 16. do neděle 18. října.

Článek: Herec Pepa Dvořák se už dřít nemusí!

Metropole Zlicin
foto: Fruit Factory

Zdroj / foto: Fruit Factory

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share